oj FAkun taki cimny nie jestem, ale sorry, zle sie wypowiedzialem.. chodzilo mi o to ze mial 1 kg bialka serwatkowego. rano se biore, spoko.. ale trening mam do 22 lykam biale i godzinke pozniej klade sie spac.. kiedy w takim przyopadku brac bialko ? w porze obiadowej czy jednak przed snem ?
"Wiedząc, że rzeczy ani istnieją, ani nie istnieją i pamiętając, że wszystko ma naturę podobną do snu, nie powinno się wpadać w dumę z powodu własnej osoby czy dobrych uczynków, ani ulegać czemukolwiek innemu."
"Wiedząc, że rzeczy ani istnieją, ani nie istnieją i pamiętając, że wszystko ma naturę podobną do snu, nie powinno się wpadać w dumę z powodu własnej osoby czy dobrych uczynków, ani ulegać czemukolwiek innemu."
a rano po co ? zjedz troche płatków , muesli , twaróg z chlebem .. itp.
(oczywiscie jako uzupelnienie diety... :]) z moich obliczen to akurat wyjdzie 6,8 ww na 1kg masy ciala :]
ale cuz widze ze poruszyłem odpowiedni temat i sam dzieki wam sie duzo dowiedzialem
dzieki