Witam mam 20 lat wazy 78 kg przy 176 cm wzrostu według wzory podanego na forum wyszło mi 2600 dziennego zapotrzebowania przy treningu 3 razy w tyg po 70 min ... przy przeliczniku 2g białka na kg ,3g węglowodanów na kg no i 0,5 tł na kg
białka 156
węglowodanów 237
tłuszczy 39
i tu powstał mój problem kombinuję te posiłki tak jak to przy redukcji czyli 2400 kalorii pierwszy tydzień -200 z bazowego zapotrzebowania
nie mam pojęcia jak wykręcić te 2400 zazwyczaj wychodzi mi po 1600 z diety i tu zaczyna się prośba jakieś porady w celu ułożenia diety jestem początkujący i borykam się z problemem może ma ktoś gotową dietę, z której korzystał bądź korzysta i mógłby się ją podzielić :D
białka 156
węglowodanów 237
tłuszczy 39
i tu powstał mój problem kombinuję te posiłki tak jak to przy redukcji czyli 2400 kalorii pierwszy tydzień -200 z bazowego zapotrzebowania
nie mam pojęcia jak wykręcić te 2400 zazwyczaj wychodzi mi po 1600 z diety i tu zaczyna się prośba jakieś porady w celu ułożenia diety jestem początkujący i borykam się z problemem może ma ktoś gotową dietę, z której korzystał bądź korzysta i mógłby się ją podzielić :D
Krzysztof Piekarz