Witam jestem nowym userem mam 18 lat wzrost 170 waga około 70 kg, muszę zrzucić trochę kilogramów tłuszczu, wiem dużo dosyć o tym ze dieta najważniejsza, jakie ćwiczenia itd. Cwiczę 3 razy w tygodniu na siłowni d o tego jak zrobi się ciepło zacznę biegać. Chciałbym jedynie się poradzić co wyeliminować z diety a co dodać i czy jem dużo mało czy wystarczająca Białka, Węglów, Tłuszczów itd. Zrzut "Diety":


Krzysztof Piekarz