SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradzicie coś? - moje ostatnie kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez obliques z działu Dzienniki Treningowe. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224
Witam

Odchudzam się od ponad 2 lat, schudłam 40kg. Mam do zrzucenia parę kg, dosłownie 3kg. Męczę się z tym już od trzech miesięcy. Raz idzie w dół, raz w górę. Jak stosuję dietę 1000kcal i ćwiczenia (aeroby 1-1,5h dziennie) to waga stoi, ciut idzie w dół, ale dosłownie ciut. Jak zjem coś ponadto 1000kcal - przypuśćmy 1200-1300kcal to zaraz mam na wadze więcej. Jeżdżę na rowerze stacjonarnym od 2 lat. Nie było to jakoś bardzo systematycznie, bo miałam tak, że czasami jeździłam codziennie 2 miesiące, później znów przerywałam na miesiąc. Teraz od początku roku staram się ćwiczyć codziennie (parę dni opuściłam, może z 5). Ćwiczę turbo jam i prawie codziennie Turbo jam AB + do tego aeroby (rowerek 1-1,5h, lub turbo jam cardio party, sculpt, lub punchkick).
Chciałam dojść do 63kg, a później się stabilizować i rzeźbić ciało. Głównie chodzi mi o brzuch bo tu duży problem i o uda. Mam też dużo luźnej skóry na brzuchu.
Z biodrami nie ma problemu raczej.

Proszę o rady i za wszystkie będę wdzięczna.
Pozdrawiam

Waga : 66 (waga początkowa 106kg)

Wzrost : 169

Obwód klatki : 93 (początek 123cm)

Obwód ramienia : 27,5

Obwód talii : 75 (początek 110cm)

Obwód bioder : 94,5 (początek 116cm)

Obwód uda : 57

Obwód łydki : 34

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 27,5%
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3212 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10998
A to do działu Odchudzanie zapraszamy

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224
Sorry, to nie tu miało iść. Zaraz przerzucam się na odchudzanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Już lecę:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 982
To znajoma
obli mozesz to stad wywalic ??:)
to watek z serii cwiczenia dla ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10772 Napisanych postów 47082 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Główny problem leży w odżywianiu.
Elia podobnie chciała tak zrzucić 'wagę'.
Zastosuj się do 10 wskazówek żywieniowych. Przy takiej kaloryczności diety jaką trzymasz, waga pójdzie w górę. Musisz zwiększyć kaloryczność diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki, coś muszę zrobić, bo tak być nie może
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tłuszczyk w miesnie??:> ... Kolejny tego typu temat :]

Następny temat

Dżem - zwykły niskosłodzony, czy z fruktozą ?

aerofull