22.01.2014 środa
Dziś samopoczucie deko lepsze
Kupiłam nową odżywkę białkową Trec WHEY 100
Myślę, że będzie lepsza niż ta którą aktualnie kończę. Ta odżywka w ramach dobicia białka jak ni ma czym innym of kors.
Trening: B
1. MC
1 seria: 8 powt: 34kg + 10kg gryf
2 seria: 8 powt: 36 kg
3 seria: 6 powt: 40 kg
2. Wyciskanie sztangi stojąc (nie lubię!)
1 seria: 8powt:10kg + 10 kg gryf
2 seria: 7 powt: 10 kg
3 seria: 6 powt: 10 kg
3.Ściąganie drążka do klatki nachwytem
1seria: 10 powt: 8 stabek ok 35 kg
2 seria: 10 powt: 9 sztabek ok 40 kg
3 seria: 8 powt: 11 sztabek 50?
4.Wypady
1 seria: 8 powt: 24kg gryf 10 kg
2 seria: 8 powt: 26 kg
3 seria: 1 powt: 31 kg
5. Uginanie nóg leżąc
1 seria: 10 powt: 35kg
2 seria: 10 powt: 40 kg
3 seria: 8 powt: 42 kg
6. Pompki max
17 szt/ 10 szt / 7szt
Miska:
Warzywa: kiszony ogórek, marchewki, papryka czerwona, kiełki brokuła (ale pikantne), cebula
Suple: tran, wiesioł, orgametril, rzen-szen, wit D
Zmieniony przez - czikita007 w dniu 2014-01-22 21:35:47
Dziś samopoczucie deko lepsze
Kupiłam nową odżywkę białkową Trec WHEY 100
Myślę, że będzie lepsza niż ta którą aktualnie kończę. Ta odżywka w ramach dobicia białka jak ni ma czym innym of kors.
Trening: B
1. MC
1 seria: 8 powt: 34kg + 10kg gryf
2 seria: 8 powt: 36 kg
3 seria: 6 powt: 40 kg
2. Wyciskanie sztangi stojąc (nie lubię!)
1 seria: 8powt:10kg + 10 kg gryf
2 seria: 7 powt: 10 kg
3 seria: 6 powt: 10 kg
3.Ściąganie drążka do klatki nachwytem
1seria: 10 powt: 8 stabek ok 35 kg
2 seria: 10 powt: 9 sztabek ok 40 kg
3 seria: 8 powt: 11 sztabek 50?
4.Wypady
1 seria: 8 powt: 24kg gryf 10 kg
2 seria: 8 powt: 26 kg
3 seria: 1 powt: 31 kg
5. Uginanie nóg leżąc
1 seria: 10 powt: 35kg
2 seria: 10 powt: 40 kg
3 seria: 8 powt: 42 kg
6. Pompki max
17 szt/ 10 szt / 7szt
Miska:
Warzywa: kiszony ogórek, marchewki, papryka czerwona, kiełki brokuła (ale pikantne), cebula
Suple: tran, wiesioł, orgametril, rzen-szen, wit D
Zmieniony przez - czikita007 w dniu 2014-01-22 21:35:47
Czuję mięśnie po wczorajszym

tylko spamować nie lubię
i wiedz, że paczę
śmiem twierdzić, że nigdy nie byłam takiego kształtu jak w chwili obecnej. (Teraz oczywiście też gruba nie jestem, ale przed tem...) teraz widzę jak bardzo mi się oberwało z tymi epizodami z objadaniem (czyt. obżeraniem) się
Przede mną jeszcze długa droga, żeby całkiem sobie w głowie poukładać ale najważniejsze, że chce żyć normalnie i cieszyć się zyciem a nie mieć jakieś obsesje niepotrzebne.