Witam, jestem typowym endomorfikiem. Uważa się, że endomorfik nie powinien jeść przed snem. Moje okno trwa gdziesz od 17-21 i kłade się spać 22:30-23. Czy to nie będzie miało wpływu na okładanie sie tłuszczu, zwłaszcza, że czasem czuje się "napchany" po 21.
2 pytanie. Czy pora jedzenia posiłków w ciągu okna na if nie ma znaczenia?
Zmieniony przez - BacK52 w dniu 2014-01-23 16:30:26
2 pytanie. Czy pora jedzenia posiłków w ciągu okna na if nie ma znaczenia?
Zmieniony przez - BacK52 w dniu 2014-01-23 16:30:26
http://bitly.pl/q6MiP Mój blog kulinarny SFD
Krzysztof Piekarz
Napisz o sobie coś więcej. Wklej wyliczenia zapotrzebowania, ilości składników odżywczych, dieta, trening. Najlepiej jeszcze zdjęcie sylwetki. Wtedy będziemy mogli coś więcej napisać.