Witam mam problem odnośnie zrealizowania wpłaty .
Mieszkam w Niemczech i chciał bym wykupić pakiet dieta +trening +suplementacja,ale gdy jestem już przy ostatnim kroku gdzie mam wybrać dany bank z którego odbędzię się tranzakcja zakupu pojawia się problem taki że nie ma mojego banku ( online) Więc chiał bym uzyskać odpowieć jak zrealizować tą wpłatę . Najlepiej żeby wpłata odbyła się przez internet a nie jakieś druczki i inne pierdoły w banku z góry dziękuje za odpowieć :) .
Mieszkam w Niemczech i chciał bym wykupić pakiet dieta +trening +suplementacja,ale gdy jestem już przy ostatnim kroku gdzie mam wybrać dany bank z którego odbędzię się tranzakcja zakupu pojawia się problem taki że nie ma mojego banku ( online) Więc chiał bym uzyskać odpowieć jak zrealizować tą wpłatę . Najlepiej żeby wpłata odbyła się przez internet a nie jakieś druczki i inne pierdoły w banku z góry dziękuje za odpowieć :) .
Krzysztof Piekarz