Witam.
Może na początek troszkę o mnie:
Wiek: 24 lata
Waga: 83 (delikatna nadwaga, aczkolwiek nie jest to u mnie zbytnio zauważalne, hmm nie wiem, może mam dobrą budowę)
Wzrost: 180 cm
Staż treningowy: 6 miesięcy, więc raczej początkujący :)
Rozkład ćwiczeń:
Pon: klata+ triceps
Śr: plecy+ biceps
Pt: barki+nogi
Dieta raczej improwizowana z racji wielu zajęć i rozsypanego tygodnia, aczkolwiek staram się jeść zdrowo i odżywczo np w dni treningowe na jakieś 1,5h przed treningiem kurczak+ryż+warzywa. Po treningu białko+ węgle ( jakieś twarogi, tuńczyk, makarony, ryż ). Jadam 5 posiłków dziennie.
Natomiast mam pytanie czy we wtorek i czwartek/sobotę mogę dorzucić aeroby (rower) +ćwiczenia na brzuch, żeby zgubić zbędne kilogramy z brzucha i nadać mu trochę rzeźby ?
Jak to ogarnąć żeby szło w mięśnie i jednocześnie spaliło trochę zbędnego tłuszczyku ?:D Ktoś podpowie jak to ogarnąć do kupy ?:D
Może na początek troszkę o mnie:
Wiek: 24 lata
Waga: 83 (delikatna nadwaga, aczkolwiek nie jest to u mnie zbytnio zauważalne, hmm nie wiem, może mam dobrą budowę)
Wzrost: 180 cm
Staż treningowy: 6 miesięcy, więc raczej początkujący :)
Rozkład ćwiczeń:
Pon: klata+ triceps
Śr: plecy+ biceps
Pt: barki+nogi
Dieta raczej improwizowana z racji wielu zajęć i rozsypanego tygodnia, aczkolwiek staram się jeść zdrowo i odżywczo np w dni treningowe na jakieś 1,5h przed treningiem kurczak+ryż+warzywa. Po treningu białko+ węgle ( jakieś twarogi, tuńczyk, makarony, ryż ). Jadam 5 posiłków dziennie.
Natomiast mam pytanie czy we wtorek i czwartek/sobotę mogę dorzucić aeroby (rower) +ćwiczenia na brzuch, żeby zgubić zbędne kilogramy z brzucha i nadać mu trochę rzeźby ?
Jak to ogarnąć żeby szło w mięśnie i jednocześnie spaliło trochę zbędnego tłuszczyku ?:D Ktoś podpowie jak to ogarnąć do kupy ?:D
Krzysztof Piekarz