Mam pytanko:
Mialem swego rodzaju dluzsza przerwe w cwiczeniach (ok 2 miechow), ale teraz planuje zrobic sobie silke w piwnicy (o zgrozo, nareszcie nie trza bedzie zap*****lac
), dojsc do formy i nabrac troche masy, bo fkoncu zima idzie. No to tak, kwestia silki rozwiazana. Kwestie suplementow tyz rozwiazalem, bo planuje zakup bialka serwatkowego (mam akurat mozliwosc miec 5kg serwatki za 30zl
) i to mi powinno wystarczyc. Jeno jest jeszcze jedna sprawa: dieta.
No nie ukrywam, ze u mnie trzymanie odpowiedniej diety nie przejdzie.
Ale pytanie mam takie: co powinienem w swojej diecie zmienic, cobym dostarczal organizmowi na czas budowania masy odpowiednia ilosc weglowodanow? No bo bialko mam z produktow mlecznych (lubie nabial) i z serwatki, na noc tyz serwatka. Ale weglowodany? Nie chce pakowac kasy w zadnego gainera. Siakies sugestie? Np czego jesc wiecej?
Z gory dzieki za pomoc. AVE!
--
siudek siudkowski
................................
:..znawca szatni https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] i treningu, bywalec SFD.
i treningu, bywalec SFD. 
i treningu, bywalec SFD. [img]../../buziaki/14.gif" alt="" />
:
:.pozdro z 3miasta 4 all zioms...
Mialem swego rodzaju dluzsza przerwe w cwiczeniach (ok 2 miechow), ale teraz planuje zrobic sobie silke w piwnicy (o zgrozo, nareszcie nie trza bedzie zap*****lac
), dojsc do formy i nabrac troche masy, bo fkoncu zima idzie. No to tak, kwestia silki rozwiazana. Kwestie suplementow tyz rozwiazalem, bo planuje zakup bialka serwatkowego (mam akurat mozliwosc miec 5kg serwatki za 30zl
) i to mi powinno wystarczyc. Jeno jest jeszcze jedna sprawa: dieta.
No nie ukrywam, ze u mnie trzymanie odpowiedniej diety nie przejdzie.
Ale pytanie mam takie: co powinienem w swojej diecie zmienic, cobym dostarczal organizmowi na czas budowania masy odpowiednia ilosc weglowodanow? No bo bialko mam z produktow mlecznych (lubie nabial) i z serwatki, na noc tyz serwatka. Ale weglowodany? Nie chce pakowac kasy w zadnego gainera. Siakies sugestie? Np czego jesc wiecej?
Z gory dzieki za pomoc. AVE!
--
siudek siudkowski
................................
:..znawca szatni https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] i treningu, bywalec SFD.
i treningu, bywalec SFD. 
i treningu, bywalec SFD. [img]../../buziaki/14.gif" alt="" />
:
:.pozdro z 3miasta 4 all zioms...
--
Pozdrawiam,
siudek siudkowski :]
Krzysztof Piekarz
Wiem, ze kazdy tak mowi jak to jego interes, ale zobacze, najwyzej bede pierdzial wiecej i dalej sral niz widzial, bo raczej nic gorszego spotkac mnie nie moze po bialku.