Witam.
Zaczynam swoją pierwszą dietę CKD. Proszę o sprawdzenie, jakieś porady i odpowiedź na moje kilka pytań.
O mnie:
Waga: 93kg Wzrost: 184cm Wiek: 28 lat Staż: 5 lat
Dieta: 2500kcal B 211g T 171g W 31g
1.
3 jaja 2 białka
5g otrębów i 100ml mleka
10ml oliwy
10g masła
2.
Serek wiejski
10ml oliwy
50g orzechów
Pomidor
3.
Piers z kuraka 100g
Brokuły 150g
10ml oliwy
4.
Tuna pucha
10ml oliwy
Warzywko
5.(przed treningowy)
Pierś z kuraka 150g
Brokuły 150g
Oliwa 10ml
50g orzechów
6.(po treningowy)
Pierś 100g
Oliwa 10ml
7.
Twaróg 150g
Oliwa 10ml
3xdziennie kawa z mlekiem
Trening:
Wtorek
Klatka/triceps/brzuch/30min aero
Czwartek
Barki/biceps/brzuch/30min aero
Sobota
Plecy/przedramie/brzuch/30min aero
Niedziela
Nogi/brzuch/30min aero
Suplementacja:
Kreatyna 2x5g, spalacz fatu hydroxycut hardcore 2x3caps później Dymaburn, witaminy, omega3.
Zastanawiam się czy ta ilość aerobów wystarczy?
Nie rozplanowałem jeszcze ładowania, chcę je robić co 14 dni.

Zaczynam swoją pierwszą dietę CKD. Proszę o sprawdzenie, jakieś porady i odpowiedź na moje kilka pytań.
O mnie:
Waga: 93kg Wzrost: 184cm Wiek: 28 lat Staż: 5 lat
Dieta: 2500kcal B 211g T 171g W 31g
1.
3 jaja 2 białka
5g otrębów i 100ml mleka
10ml oliwy
10g masła
2.
Serek wiejski
10ml oliwy
50g orzechów
Pomidor
3.
Piers z kuraka 100g
Brokuły 150g
10ml oliwy
4.
Tuna pucha
10ml oliwy
Warzywko
5.(przed treningowy)
Pierś z kuraka 150g
Brokuły 150g
Oliwa 10ml
50g orzechów
6.(po treningowy)
Pierś 100g
Oliwa 10ml
7.
Twaróg 150g
Oliwa 10ml
3xdziennie kawa z mlekiem
Trening:
Wtorek
Klatka/triceps/brzuch/30min aero
Czwartek
Barki/biceps/brzuch/30min aero
Sobota
Plecy/przedramie/brzuch/30min aero
Niedziela
Nogi/brzuch/30min aero
Suplementacja:
Kreatyna 2x5g, spalacz fatu hydroxycut hardcore 2x3caps później Dymaburn, witaminy, omega3.
Zastanawiam się czy ta ilość aerobów wystarczy?
Nie rozplanowałem jeszcze ładowania, chcę je robić co 14 dni.

...Fluctat Nec Mergitur...
Krzysztof Piekarz
Nabiał na CKD zlikwiduj ale mozesz dać pelnotlustą śmietanę jak lubisz, tłuszcze w polowie daj nasycone, jak smalec, olej kokosowy najlepiej a oliwa i inne roślinne niech stanowią drugą połowę. Mięsa tluste daj np. ze świni jak łopatka, boczek, karkowka itd. Kura moze byc ale do niej trzeba dowalic np. smalcu bo chuda jest. Kreatyna na CKD tylko podczas ładowania, 4 porcje po 5g w pierwszym dniu ladowania z weglami przyjmij (info. z ksiażki L. Mcdonalda). Da ci to szybsze ladowanie. Pod CKD jest specjalny trening , poszukaj tematu na forum, "fakty a nie mity by Quazar". Inny trening oznacza ze to nie bedzie SYSTEM CKD z poprostu
sa bardzo cenne i idealne do kazdej diety! zamisat twarogu - makrela wedzona, ser gouda (biedronka) + brokuł + olej lniany. Oj Wietas
Ale co do tłuszczy to fakt musze dorzucić nasyconych. pzdr