SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wybór sztuk walki

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1488

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6
Witajcie,
mam do Was pytanie. Chciałbym zacząć trenować sztuki walki we Wrocławiu, jednakże nie wiem na co się zdecydować (podobają mi się wszystkie sztuki walki, z naciskiem głównie na te bardziej kontaktowe, mniej mnie interesuje Taekwondo itp). Mam 19 lat, 190 cm wzrostu i ważę ok. 100 kg (mam nadwagę, czy będą w związku z tym jakieś problemy na początku treningów ?). Moja kondycja fizyczna jest w przeciętnym stanie ponieważ od czasu kiedy przestałem grać w piłkę nożną z powodu kontuzji (4 lata) sport uprawiam tylko rekreacyjnie. I tutaj właśnie mam do Was pytanie, jaka Waszym zdaniem sztuka walki jest dla mnie najlepsza ?
Z góry dzięki za odp :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8476
W Wrocławiu jest dużo klubów, musisz się bardziej sprecyzować czy chciał byś parter, stójkę czy może MMA. Najlepiej zobacz jak się w kilku trenuje, co ci odpowiada i tam zostań :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6
tak jak już powiedziałem chodzi mi jedynie o to żeby był kontakt. a wybór uzależniam właściwie tylko od tego co będzie najbardziej odpowiednie dla mojej aktualnej kondycji fizycznej.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8476
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1533 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16833
Krav maga o nadwage sie nie martw po treningach sadełko zrzucisz
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1533 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16833
mma tez ok
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Gracie Barra

Następny temat

Golden Dragon Szubin,Bydgoszcz

electro
Polecane artykuły