Witajcie,
mam do Was pytanie. Chciałbym zacząć trenować sztuki walki we Wrocławiu, jednakże nie wiem na co się zdecydować (podobają mi się wszystkie sztuki walki, z naciskiem głównie na te bardziej kontaktowe, mniej mnie interesuje Taekwondo itp). Mam 19 lat, 190 cm wzrostu i ważę ok. 100 kg (mam nadwagę, czy będą w związku z tym jakieś problemy na początku treningów ?). Moja kondycja fizyczna jest w przeciętnym stanie ponieważ od czasu kiedy przestałem grać w piłkę nożną z powodu kontuzji (4 lata) sport uprawiam tylko rekreacyjnie. I tutaj właśnie mam do Was pytanie, jaka Waszym zdaniem sztuka walki jest dla mnie najlepsza ?
Z góry dzięki za odp :)
mam do Was pytanie. Chciałbym zacząć trenować sztuki walki we Wrocławiu, jednakże nie wiem na co się zdecydować (podobają mi się wszystkie sztuki walki, z naciskiem głównie na te bardziej kontaktowe, mniej mnie interesuje Taekwondo itp). Mam 19 lat, 190 cm wzrostu i ważę ok. 100 kg (mam nadwagę, czy będą w związku z tym jakieś problemy na początku treningów ?). Moja kondycja fizyczna jest w przeciętnym stanie ponieważ od czasu kiedy przestałem grać w piłkę nożną z powodu kontuzji (4 lata) sport uprawiam tylko rekreacyjnie. I tutaj właśnie mam do Was pytanie, jaka Waszym zdaniem sztuka walki jest dla mnie najlepsza ?
Z góry dzięki za odp :)
Krzysztof Piekarz