slyszalem gdzies ze typek dziennie ( chyba ) zwisal na drazku po 3 godziny i to mu bardzo pomoglo urosnac, czy jest w tym cos prawdy ? i czy mozna by tak sie rozciagac mimo lekkiego skrzywienia kregoslupa ? z gory dzieki, prosze o nie wypowiadanie sie nie majac pewnosci odnosnie tej teorii
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
w dziale zdrowia lub uroda jest temat o tym jak zwiększyć wzrost, poczytaj sobie. Co do skrzywienia się poradź lekarza czy takie zwisanie Ci nie zrobi krzywdy, 3 godziny zwisać na raz się nie da.
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz