SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

prosze o podpowiedzi

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 808
witam chce rozpoczac cykl kreatynowy . zakupilem kreatyne mono ,bcaa tabletki,glutamina tabletki,bialko serwatkowe i zastanawiam sie czy tauryne czy dekstroze? jeszcze wziac.pytanie jest takie ,czy mozna te suple laczyc i jak dawkowac ,wyczytalem ze kreatyne 4 tabl. po przebudzeniu i 4 po treningu prosze o podpowiedzi odnosnie reszty suplementow
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
wszystko bylo rozpisane pare set razy w serwisie:) poszukaj rozpisz a my poprawimy.
nic juz nie dokupuj

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 808
ok moze cos takiego kreatyna 4 tabl po przebudzeniu i 4 po treningu w dzien bez treningu po przebudzeniu i 4 przed snem ,bcaa 5 tabl rano 5 przed treningiem i 5 po treningu,glutamina 5 tabl po treningu bialko serwatkowe po przebudzeniu i po treningu moze byc?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
giewont77
ok moze cos takiego kreatyna 4 tabl po przebudzeniu i 4 po treningu w dzien bez treningu po przebudzeniu i 4 przed snem ,bcaa 5 tabl rano 5 przed treningiem i 5 po treningu,glutamina 5 tabl po treningu bialko serwatkowe po przebudzeniu i po treningu moze byc?


Dni nietreningowe - kreatyna w dawce 5g, jednorazowo.
Bcaa nie stosuj rano, tylko przed i po treningu.
Glutamina - możesz stosować rano, nie ma właściwości antykatabolicznych, a jak ma to znikome.
Bialko serwatkowe - obojętnie kiedy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Wiek 112 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3902
Kreta DT 5g przed treningiem np. Rano. I 5g po treningu. DNT 5g obojętnie w jakiej porze.

Glutamina raczej tak jesienno na odporność, bo żeby działała to by z 50g trzeba było zayebać.

Białeczko wg braków w diecie. Możesz z bananem 35g po treningu walnąć a po pół h posiłek.

Bcaa 1g na 10kg masy ciała przed/po treningu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 808
dzieki
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cel : sylwetka plazowa Cykl : do wyboru? OCZEKUJE RADY:)

Następny temat

Białko

electro
Polecane artykuły