Niestety trening siłowy nie jest w stanie zaspokoić mnie fizycznie. Muszę się wyszaleć jak wilczur hehehe. Postanowiłem biegać. Niestety sami wiemy, że nasz metabolizm to już spory wróg a dołożenie do tego biegania to jak okrążenie i odmówienie wycofania się 6 Armii von Pauiusa spod Stalingradu w 1942/43- bezsens. Ale bez treningu aeorobowego po prostu och**am. Czy jest tu jakaś osoba budowy ekto, która uprawia jakieś aeroby, ćwiczy siłowo i idzie w góre z masą? Czy mocno zmieniliście dietę?
Mogę robić drązek 3 razy w tygodniu?- pon, śr, pt- sb to nogi, więc inna bajka.
Plecki robię w środę z przedramionami. Na razie robię tzw. piramidkę czasową. 1 pełne podciągnięcie z wolnym opuszczeniem, 10 sek przerwy. 2 podciagnięca, 20 sek przerwy. 4 serie szeroki, wąski, szeroki, wąski. Co polecacie w pon i pt? Np. 3 serie szeroko w pon maks powtorzeń a w piątek 3 serie maks powtórzeń, ale wąsko...
Mogę robić drązek 3 razy w tygodniu?- pon, śr, pt- sb to nogi, więc inna bajka.
Plecki robię w środę z przedramionami. Na razie robię tzw. piramidkę czasową. 1 pełne podciągnięcie z wolnym opuszczeniem, 10 sek przerwy. 2 podciagnięca, 20 sek przerwy. 4 serie szeroki, wąski, szeroki, wąski. Co polecacie w pon i pt? Np. 3 serie szeroko w pon maks powtorzeń a w piątek 3 serie maks powtórzeń, ale wąsko...
Krzysztof Piekarz