Witam,mam do dyspozycji około 350zł.Chciałbym dokupić jakieś przyrządy do treningu domowego.Obecnie posiadam Hantle 2x 10kg,rowerek stacjonarny i ekspander.Co mógłbym jeszcze dokupić?Proszę o jakieś rady,propozycje.Siłka z prawdziwego zdarzenia płatna odpada bo w nie mam kiedy,kasy i dobrego dojazdu aby na nią chodzić.Cel to rzezba :) pozdrawiam!
Ps:Jeśli zły dział proszę o przeniesienie :)
Ps:Jeśli zły dział proszę o przeniesienie :)
Krzysztof Piekarz