Szacuny
21
Napisanych postów
846
Wiek
39 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
7861
Witam
To moja dieta na redukcje w 4 tygodniu redukcji. Zaczynałem od 2500kcal obecnie 2000kcal. w 3 tygodnie poszło 3 kg w dół bez zmian w obwodach np bicepsów.
Zapotrzebowanie podstawowe to ok 2800kcal
Waga 87kg wzrost 173cm pas - 103cm
Szacuny
1
Napisanych postów
1813
Wiek
33 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
12572
IMO jest ok, ale posiłków za dużo jak na tyle kalorii, ja bym zrobił jakies 4 posiłki z tego, bo czy 120 kcal można nazwać posiłkiem? :D Ale wg mnie za dużo zszedłeś z kaloriami jak na 4 tydzień przy twojej wadze.
Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.
Szacuny
1396
Napisanych postów
35562
Wiek
43 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
150829
skoro są postępy to nie trzeba konsekwentnie ucinać kcal. Można byłoby pomyśleć o trochę innym rozkładzie posiłków i makroskładników w ciągu dnia, tak by np nie było potraw po 160kcal, tak by węgle wypadały głownie potreningowo (chyba ze tak wypadają), tak by odżywki wypadały raczej po treningu jedynie niż o innych porach. W diecie warto uwzględnić także ryby morskie zmniejszajac przy tym ilosć oleju lnianego.
Szacuny
21
Napisanych postów
846
Wiek
39 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
7861
to tylko przykładowy dzień. Stosuje zamienniki tych produktów. Ryby morskie też są przez kilka Dni w tygodniu . Tak progres jest 1kg na tydzień. Obecnie mam 2200kcal