SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

REdukcja LOW CARB Dieta do oeceny 2000kcal ostre cięcie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7861
Witam
To moja dieta na redukcje w 4 tygodniu redukcji. Zaczynałem od 2500kcal obecnie 2000kcal. w 3 tygodnie poszło 3 kg w dół bez zmian w obwodach np bicepsów.
Zapotrzebowanie podstawowe to ok 2800kcal
Waga 87kg wzrost 173cm pas - 103cm




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12572
IMO jest ok, ale posiłków za dużo jak na tyle kalorii, ja bym zrobił jakies 4 posiłki z tego, bo czy 120 kcal można nazwać posiłkiem? :D
Ale wg mnie za dużo zszedłeś z kaloriami jak na 4 tydzień przy twojej wadze.

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7861
CZyli co lepiej nie schodzić z kcal tylko np dać thermo speeda ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12572
Po co? Jest stały progres?

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
skoro są postępy to nie trzeba konsekwentnie ucinać kcal. Można byłoby pomyśleć o trochę innym rozkładzie posiłków i makroskładników w ciągu dnia, tak by np nie było potraw po 160kcal, tak by węgle wypadały głownie potreningowo (chyba ze tak wypadają), tak by odżywki wypadały raczej po treningu jedynie niż o innych porach. W diecie warto uwzględnić także ryby morskie zmniejszajac przy tym ilosć oleju lnianego.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7861
to tylko przykładowy dzień. Stosuje zamienniki tych produktów. Ryby morskie też są przez kilka Dni w tygodniu . Tak progres jest 1kg na tydzień. Obecnie mam 2200kcal
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7861
To ile najlepiej zostawic kcal jaką ilość ? co z tym thermo speedem ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7861
zostawić te 2200kcal ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc, silownia, sw, szybka redukcja ! POMOCY

Następny temat

Pomoc przy układaniu diety.

electro
Polecane artykuły