Witam mam dylemat. Wiem, że lustro wszystko powie ;) ale nie mam jakiegoś poglądu ostatnimi czasy. Zacząć redukcję? Czy dalej masować.
Biceps 34.5 cm
przedramię 28.6 cm
klatka 96 cm
talia( okolice pępka) 78 cm
pas(biodra, dolna część brzucha) 83 cm
waga: 74 kg
Masuję od lutego, wskoczyło mi 14 kg wagi i ogólnie miałem założenie, żeby masować do lutego nast. roku i od lutego redukcja, ale brzuch mi trochę chyba przeszkadza, dlatego mam dylemat.
Dołączam dwa zdjęcia:
http://imageshack.us/a/img43/7319/uwj1.jpg
http://imageshack.us/a/img534/6886/2aq0.jpg
" data-lightbox="zdjecia" data-title="http://imageshack.us/a/img43/7319/uwj1.jpg
http://imageshack.us/a/img534/6886/2aq0.jpg
">
http://imageshack.us/a/img43/7319/uwj1.jpg
http://imageshack.us/a/img534/6886/2aq0.jpg
" alt="" />
Biceps 34.5 cm
przedramię 28.6 cm
klatka 96 cm
talia( okolice pępka) 78 cm
pas(biodra, dolna część brzucha) 83 cm
waga: 74 kg
Masuję od lutego, wskoczyło mi 14 kg wagi i ogólnie miałem założenie, żeby masować do lutego nast. roku i od lutego redukcja, ale brzuch mi trochę chyba przeszkadza, dlatego mam dylemat.
Dołączam dwa zdjęcia:
http://imageshack.us/a/img43/7319/uwj1.jpg
http://imageshack.us/a/img534/6886/2aq0.jpg
" data-lightbox="zdjecia" data-title="http://imageshack.us/a/img43/7319/uwj1.jpg
http://imageshack.us/a/img534/6886/2aq0.jpg
">
http://imageshack.us/a/img534/6886/2aq0.jpg
" alt="" />
Krzysztof Piekarz
