SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

pre workout bez stymulantów (wieczorne treningi)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 522
Potrzebuję dobrej pompeczki bez kofeiny i innych pobudzaczy, zdarza się że robię trening późno i nie mogę sobie pozwolić na mózgoj..y

Z tych które obczajam, to pumpcore, expand bez cofeiny
znacie coś jeszcze?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 640 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12532
AAKG np. z Treca sobie kup.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 522
samo aakg trochę słabe, musiałbym końskie dawki
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419156
Double Impact z IHS spróbuj
imo b.d. testowany obecnie,
jezeli agri solo to z Big Zone z opinii b.d.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 522
wincol, jak z pompą? da radę porównać do czegoś mocniejszego? boję się że to na mnie nie zadziała
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 14 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 173464
A co Twoim zdaniem takiego nadzwyczajnego znajduje się w pre-workout'ach, że one miałyby zadziałać?
Otóż nic! To samo co można kupić solo arginina, jabłczan cytruliny, gplc, agmatyna czy glicerol i jeżeli zależy Ci wyłącznie na spotęgowaniu efektu pompy celowałbym właśnie w pojedyncze składniki bez kombinacji.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 522
ponieważ zachodzi synergia, dla przykładu - 1,3 solo - bez fajerwerków, jack 3d z 1,3 bez fajerwerków (słaby skład) stary noxpump, gdzie skład był nie do wyj..nia działał jak należy i to zawsze, to samo się ma jeżeli chodzi o same podbijacze NO
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 14 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 173464
Niekoniecznie. Każdy z tych składników ma takie samo zadania i każdym z nich można uzyskać zbliżony efekt, to wyłącznie kwestia dawki. W innej ilości działa np. agmatyna a w innej arginina, na wyczucie jeżeli chodzi o potęgowanie pompy jest to relacja 1 do jakiś 5g, czyli po zastosowaniu dawki 1g agmatyny i 5g argininy możemy uzyskać taki sam efekt jak biorąc jakieś 10g argininy...

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2013-11-24 14:53:37

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419156
eddie01
wincol, jak z pompą? da radę porównać do czegoś mocniejszego? boję się że to na mnie nie zadziała


j/Amentoris,
tu nie ma co szukac mocniejszego, wiekszosc pre opiera sie na tych samych sklad., kwestia dawki itd.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 333 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48339
PEAK International Vasodilator. Rewelacja

I tak wszyscy skonczymy pod ziemia :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46147
Wez sobie obczaj jeszcze skład CARNOTRIXA z Treca, bez kofeiny i innych pobudzaczy a cwiczy sie na tym naprawde godnie jak na pre worka nie mozgoyeba i do tego bez kreatyny !

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna na początek ?

Następny temat

Suplementy bcca+kreatyna+carbo+ glutamina+białko whey 100

electro
Polecane artykuły