Szacuny
213
Napisanych postów
22991
Wiek
14 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
173464
A co Twoim zdaniem takiego nadzwyczajnego znajduje się w pre-workout'ach, że one miałyby zadziałać? Otóż nic! To samo co można kupić solo arginina, jabłczan cytruliny, gplc, agmatyna czy glicerol i jeżeli zależy Ci wyłącznie na spotęgowaniu efektu pompy celowałbym właśnie w pojedyncze składniki bez kombinacji.
"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."
Szacuny
1
Napisanych postów
89
Wiek
35 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
522
ponieważ zachodzi synergia, dla przykładu - 1,3 solo - bez fajerwerków, jack 3d z 1,3 bez fajerwerków (słaby skład) stary noxpump, gdzie skład był nie do wyj..nia działał jak należy i to zawsze, to samo się ma jeżeli chodzi o same podbijacze NO
Szacuny
213
Napisanych postów
22991
Wiek
14 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
173464
Niekoniecznie. Każdy z tych składników ma takie samo zadania i każdym z nich można uzyskać zbliżony efekt, to wyłącznie kwestia dawki. W innej ilości działa np. agmatyna a w innej arginina, na wyczucie jeżeli chodzi o potęgowanie pompy jest to relacja 1 do jakiś 5g, czyli po zastosowaniu dawki 1g agmatyny i 5g argininy możemy uzyskać taki sam efekt jak biorąc jakieś 10g argininy...
Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2013-11-24 14:53:37
"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."
Szacuny
20
Napisanych postów
6037
Wiek
40 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
46147
Wez sobie obczaj jeszcze skład CARNOTRIXA z Treca, bez kofeiny i innych pobudzaczy a cwiczy sie na tym naprawde godnie jak na pre worka nie mozgoyeba i do tego bez kreatyny !
Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...