Szacuny
1
Napisanych postów
105
Wiek
28 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
896
Co trzeba zrobić , aby nie huśtać nogami jak się podciągam
Od poniedziałku zaczynam trening Armstronga i ten tydzień się troszeczkę podciągałem , ale jak tylko się podciągam to nogi mi latają .... Można jakoś temu zaradzić ?
Szacuny
2349
Napisanych postów
30806
Wiek
42 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
271991
-zmniejsz ilość by wykonywać prawidłowo powtórzenia, nie żyłuj za wszelką cenę bo to powoduje że oszukujesz
-ugnij nogi z przodu lub tyłu i nie zaczynaj ruchu podciągania od ruchu nogami.
- jeśli drążek masz wysoko to trzymaj nogi idealnie proste wzdłuż ciała i kilka centymetrów z przodu oraz tyłu mniej więcej na wysokości kolan przewiąż jakieś dwa sznurki/tasiemki. Podciągaj się tak by nie dotykać ich nogami
wypróbuj co się da
"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"