Cześć,
po kilkuletniej przerwie, 3 miesiące temu wróciłem do ćwiczeń, zrezygnowałem z siłowni i ćwiczę w domu, mam hantle i mały prosty gryf + jakieś 80kg obciążenia, genetycznie mam wątły szkielet i chude nogi, jak mogę je dobrze przećwiczyć w domu? Czy jest to w ogóle możliwe? Dodam, że nie mam stojaków, więc przysiady ze sztanga na plecach robię tylko z małym ciężarem, bo więcej nie zarzucę... ma może ktoś jakieś patenty na to, sprawdzone ćwiczenia czy coś?;) staram się, ale nie mogę ich porządnie zmęczyć :/
po kilkuletniej przerwie, 3 miesiące temu wróciłem do ćwiczeń, zrezygnowałem z siłowni i ćwiczę w domu, mam hantle i mały prosty gryf + jakieś 80kg obciążenia, genetycznie mam wątły szkielet i chude nogi, jak mogę je dobrze przećwiczyć w domu? Czy jest to w ogóle możliwe? Dodam, że nie mam stojaków, więc przysiady ze sztanga na plecach robię tylko z małym ciężarem, bo więcej nie zarzucę... ma może ktoś jakieś patenty na to, sprawdzone ćwiczenia czy coś?;) staram się, ale nie mogę ich porządnie zmęczyć :/
Krzysztof Piekarz