Kończę mocną redukcję i chce przybrać z 3 kg mięśni jednocześnie docinając fałdkę z brzucha, oceniam że z 2 miesiące redukcji i bym wyciął cały tłuszcz ale wtedy będę wyglądał jak wychudzona szkapa.
Chce kupić jakieś białko aby podbić bilans, dieta jest jednak nie nie liczę kcal jem zdrowo nawet bardzo zdrowo w porównaniu do tego co dawniej w siebie ładowałem. Więc tak poszukuję jakiegoś dobrego białka i do tego bcaa bo ostatnio na silce nie mam siły. Jakiś czas temu brałem bcaa od activlab ale strasznie slabo wchodziło i dodatkowo później mi się nim odbijało ciągle. Co sądzicie o shotach napalm czy coś takiego, na allegro jakoś znalazłem 12 ampułek za 60zł. słaba kalkulacja. Dodatkowo słyszałem opinie że jak mam dobre białko to bcaa jest zbędne już.
Chce kupić jakieś białko aby podbić bilans, dieta jest jednak nie nie liczę kcal jem zdrowo nawet bardzo zdrowo w porównaniu do tego co dawniej w siebie ładowałem. Więc tak poszukuję jakiegoś dobrego białka i do tego bcaa bo ostatnio na silce nie mam siły. Jakiś czas temu brałem bcaa od activlab ale strasznie slabo wchodziło i dodatkowo później mi się nim odbijało ciągle. Co sądzicie o shotach napalm czy coś takiego, na allegro jakoś znalazłem 12 ampułek za 60zł. słaba kalkulacja. Dodatkowo słyszałem opinie że jak mam dobre białko to bcaa jest zbędne już.
Krzysztof Piekarz