witam
mam 17 lat uczęszczam 3 razy w tygodniu na kick boxing
kupiłem sobie hantelek regulowany mam ciężarki do max 15 kg
chialbym zaczerpnac fachowej porady
jak tym ćwiczyć oraz czy na brzuch wystarczy ze będę robił a6w a później abs2 i czy w domowych warunkach można wyrobić klatkę
z góry dziękuje
mam 17 lat uczęszczam 3 razy w tygodniu na kick boxing
kupiłem sobie hantelek regulowany mam ciężarki do max 15 kg
chialbym zaczerpnac fachowej porady
jak tym ćwiczyć oraz czy na brzuch wystarczy ze będę robił a6w a później abs2 i czy w domowych warunkach można wyrobić klatkę
z góry dziękuje
Krzysztof Piekarz