Witam . Mam 17 lat , ważę 75 kg . Piszę posta ponieważ chciał bym się dowiedzieć czym mógł bym sobie pomóc spalić tłuszczyk na brzuchu (jakimi odżywkami) . Mam 120 kapsułek Creatiny mega 1250 ale nie wiem czy zażywać ją .
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
a masz dietę? trenujesz coś? same suplementy Ci nic nie dają
kreatynę możesz stosować podczas redukcji, ale w Twoim przypadku raczej nie ma to sensu
kreatynę możesz stosować podczas redukcji, ale w Twoim przypadku raczej nie ma to sensu
...
Ja jak zaczynałem siłownię też chciałem spalić tłuszcz i bardzo pomogło mi bieganie, poprawne odżywianie oraz po części A6W
Zmieniony przez - Sakord w dniu 2013-10-15 17:10:04
Zmieniony przez - Sakord w dniu 2013-10-15 17:10:04
...
Myśle że nie potrzebujesz do tego supli.
Zmieniony przez - Sakord w dniu 2013-10-15 17:12:02
Zmieniony przez - Sakord w dniu 2013-10-15 17:12:02
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
DNI OTWARTE STREFA RUCHU ZACHODNIA
Następny temat
Krzysztof Piekarz