Siemka wszystkim, zacząłem się odchudzać 2 miesiące temu udało mi się schudnąć 6 kg, jestem bardzo zadowolony! :) Od jutra zaczynam program P90X, byłbym bardzo wdzięczny za wszystkie porady itp. Czy robić jakąś specjalną dietę wraz z programem czy jednak wystarczy jeść zdrowo i nie jeść słodyczy ani słodkich napoi? Czy te ćwiczenia mogą jakoś wpłynąć na mój wzrost? Jestem trochę kurduplem:P Czy ktoś wcześniej trenował P90x? Jeśli tak to jak wrażenia? Mam jeszcze pytanie co do biegania, powinienem biegać codziennie czy co 3 dni?(poniedziałek, środa, piątek) Będę wdzięczny za odpowiedzi i jakiekolwiek porady!:)
Pozdrawiam
Początkujący:)
Pozdrawiam
Początkujący:)
Krzysztof Piekarz