SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pociąganie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 545
Witam. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jakie podciąganie na co idzie? Bo podciągam się i myślę sobie co ty pracuje a co nie. Więc chodzi mi o szeroki nachwyt, wąski nachwyt, wąski podchwyt, neutralny. Najbardziej mi chodzi które podciąganie Robi z pleców typowe V. Tz jaki rodzaj podciąganie poszerza plecy na boki a jaki wydłuża w stronę pasa. Za odpowiedzi daję sogi. Z góry wielkie dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 212
Polecam http://www.kulturystyka.pl/atlas/  zakladka plecy ,wszystko ladnie opisane i pokazane na zdjeciach .

Be water my friend

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3161
1.PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU SZEROKIM UCHWYTEM (NACHWYT):

-główne mięśnie zaangażowane w ćwiczeniu-mięśnie najszersze grzbietu, obłe mniejsze, obłe większe, podgrzebieniowe, dwugłowe ramion

2.PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU W UCHWYCIE NEUTRALNYM:

-główne mięśnie zaangażowane w ćwiczeniu- mięśnie obłe mniejsze, obłe większe, podgrzebieniowe, najszersze grzbietu, dwugłowe ramion

3.PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU PODCHWYTEM:

-główne mięśnie zaangażowane w ćwiczeniu-najszersze grzbietu, obłe mniejsze, obłe większe, podgrzebieniowe, dwugłowe ramion

Zmieniony przez - Steelseries90 w dniu 2013-10-02 22:59:14

No One Lives Forever

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 545
Wszystko ładnie pięknie opisane. Ale które najbardziej poszerza plecy w szerz na boki a które wydłuża w stronę pasa?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
szeroki nachwyt na szerokość pleców a wąski uchwyt na biceps
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 545
Na szerokość wiem już. A na wydłużenie do pasa? to wąski ale nachwyt czy podchwyt?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Szeroki nachwyt,poprawi szerokość(mocna praca najszerszych i obłych).
Wąski chwyt "długość" mięśni(trochę abstrakcyjne pojęcie).

Podchwyt-mocniejszy angaż dolnych rejonów,najszerszego.

Gdzieś już to opisywaliśmy w dziale dokładniej.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 545
A jeszcze do o pleców. To jak napinać równo? Tz jak napnę plecy to prawa łopatka rozchodzi się na bok, a lewa nie rozchodzi tylko muszę wygiąć ręce do przodu wtedy są równe plecki a tak to nie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 545
A co pociągania. To mieszać chwyty na treningu? Tz Podchwyt I seria max, nachwyt II seria max, neutralny III seria max. Tak może być mieszać? Czy nap I trening nachwyt potem przerwa i za 3 dni, podchwyt i za kolejne 3 dni neutralny? Która wersja lepsza?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja robię tylko nachwyt,trudniejszy lepszy,ćwiczysz to samo co uchwytem czyli biceps tyle że też mocno plecy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 545
A jak poprawnie napinać plecy równo przede wszystkim? Bo jak stoję normalnie przed lustrem to prawy najszerszy widać, a lewego nie. dlatego ze nie potrafię napiąć lewej łopatki.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tam nie napinam się jakoś szczególnie.Łapię szeroko i od dołu do góry powoli się podciągam i tyle
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie cwiczenia najlepsze w warunkach domowych?

Następny temat

Połączenie treningów

Shoty
Polecane artykuły