Generalnie jest ok, tylko nie wiem czy nie za dużo tych partii w 1 tygodniu, ale najlepszym trenerem będziesz sam dla siebie jak to sprawdzisz :D także powodzenia, i jak coś to daj znać jak ci idzie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!