SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ból jąder po ZMA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 273 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4704
Witam. Od jakiegoś czasu tzn po zaczęciu brania ZMA z Activlabu po kilku dniach zaczęły mnie boleć jądra. Zjadłem pół opakowania ZMA bo ból się nasilał. Przerwałem suplementację ZMA jakieś 3, 4 miesiące temu a ból dalej jest odczuwalny, ale nie w takim stopniu jak przy suplementacji tym gównem. Z tymi sprawami też kiepsko. Nie jestem taki aktywny jak wcześniej. Rano po przebudzeniu nie jest to samo jak przed suplementacją ZMA. Najgorzej było jak brałem ZMA - rano wstaję a tu miękki... Nikomu nie polecam tego brać. Dodam, że nigdy nie brałem ZMA. Doszukałem się takiego samego przypadku w internecie na innym forum, ale gość nie dostał odpowiedzi. Poradźcie bo to męczące. Myślałem że samo przejdzie. Brałem kiedyś NITROCAPS, BETA ALANINE i funkcje seksualne na +. Po odstawieniu też było ok. Kupiłem Arginine3 i od poniedziałku zaczynam suplementacje i wracam do treningów. Chyba nie jest możliwe to, że ZMA mnie zablokowało, przecież to tylko cynk, magnes i B6. Z tego co wnioskuję chyba mnie przyblokowało;( Ale jaja...
PORADZICIE, proszę....

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 337
A może po prostu dostałeś klasyczne zapalenie jąder?

ZMA to zwykłe witaminy i minerały, idąc tym tropem boję się zapytać jak Cię klepie witamina C
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 125 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6920
jak w tym wieku masz problemy to poszedłbym do lekarza na Twoim miejscu
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 635 Napisanych postów 41491 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 246659
No jak cie Zma zblokowalo? Przeciez to tylko mieszanka Magnezu, cynku I vit b6.

Na bank sobie wkrecasz.
Idz z tym bolem do lekarza.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Może pod chwytliwem ZMA czai się coś innego :P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32554
wątpliwe, że magnez i cynk wywoływał ból jaj
szczególnie 3 miesiące od ostawienia
idź do lekarza
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 273 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4704
Od razu jak zacząłem to brać to po paru dniach zaczęły mnie boleć jajca i nogi a w szczególności ból był najsilniejszy rano jak się obudziłem i leżałem. Brałem to według zaleceń na opakowaniu - 3 albo 4 kaps przed snem. No ale nigdy mi się tak nie działo. To napewno przez ZMA. Jak to odstawiłem to przestało jak ręką odjął ale nie w 100%. Wiem co mówię. Pójdę do lekarza po weekendzie. Ale myślę, że przejdzie po tribulusie i arginine3 w 100%. Wydaje mi się że wracam do formy z dnia na dzień jest coraz lepiej, ale brdzo długo to trwa. Nic sobie nie wkręcam, wiem co czuję chyba. To taki dziwny ból. I nie mam ochoty na pykanie tak jak przed stosowaniem ZMA.

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 273 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4704
Ból nie utrzymuję się w jakimś nadmiernym stopniu przez cały dzień. Nieraz wieczorem. Rano nie oczówam bólu i przez dzień też nie. Ból zanika powoli. Problem tkwi w tym że nie jestem taki aktywny jak wcześniej. Nie czuję tego pociągu jak wcześniej... TRIBULUS, pomoże??

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 273 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4704
Np. wczoraj wieczorem mnie trochę bolały jaja, dzisiaj nie bolą wogóle.

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 273 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4704
Skeba
Może pod chwytliwem ZMA czai się coś innego :P



Nic się nie czai. Takto pisał bym w dziale doping. Dziwna sprawa bo na necie też znalazłem podobny przypadek z ZMA na innym forum.

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 273 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4704
Hawk 007
wątpliwe, że magnez i cynk wywoływał ból jaj
szczególnie 3 miesiące od ostawienia
idź do lekarza


Tutaj pomoże tylko doktor HOUSE;]

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26947
To ze ZMA brales i zaczely Cie bolec to zwykly przypadek. Idz do lekarza. I nie siej fermentu ze przez zma bo jak tak to po czym cynku czy magnezie Cie zaczely bolec
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hmb czy przedtreningowka

Następny temat

Spalacze-jaki na początek?

electro
Polecane artykuły