Wiek:15
Wzrost:177 cm
Waga:65 kg
Staż: ok pół roku
Witam. Mój problem polega na tym że mięśnie nie chcą się regenerować i ciągle się czuję jakbym dopiero co skończył trening. Jak zaczynałem ćwiczyć wszystko było ok byłem coraz silniejszy i masa szła. Ale gdzieś od 2-miesięcy 0 postępów, ćwiczę coraz rzadziej i mniej ale mięsnię i tak mnie bolą, ostatnio ćwiczę tylko bice i klatkę. I to ćwiczę nie dużo a i tak mięśnie bolą po 3x seriach przez tydzień prawie. Tak samo z apetytem, wcześniej jadłem bardzo dużo, z totalnego chudzielca, nabrałem trochę mięśni, ale teraz masa przestala iść w górę i nie chce się wogóle jeść. Co robić?
Wzrost:177 cm
Waga:65 kg
Staż: ok pół roku
Witam. Mój problem polega na tym że mięśnie nie chcą się regenerować i ciągle się czuję jakbym dopiero co skończył trening. Jak zaczynałem ćwiczyć wszystko było ok byłem coraz silniejszy i masa szła. Ale gdzieś od 2-miesięcy 0 postępów, ćwiczę coraz rzadziej i mniej ale mięsnię i tak mnie bolą, ostatnio ćwiczę tylko bice i klatkę. I to ćwiczę nie dużo a i tak mięśnie bolą po 3x seriach przez tydzień prawie. Tak samo z apetytem, wcześniej jadłem bardzo dużo, z totalnego chudzielca, nabrałem trochę mięśni, ale teraz masa przestala iść w górę i nie chce się wogóle jeść. Co robić?
Krzysztof Piekarz