SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wieczny ból mięsni i brak apetytu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 360
Wiek:15
Wzrost:177 cm
Waga:65 kg
Staż: ok pół roku

Witam. Mój problem polega na tym że mięśnie nie chcą się regenerować i ciągle się czuję jakbym dopiero co skończył trening. Jak zaczynałem ćwiczyć wszystko było ok byłem coraz silniejszy i masa szła. Ale gdzieś od 2-miesięcy 0 postępów, ćwiczę coraz rzadziej i mniej ale mięsnię i tak mnie bolą, ostatnio ćwiczę tylko bice i klatkę. I to ćwiczę nie dużo a i tak mięśnie bolą po 3x seriach przez tydzień prawie. Tak samo z apetytem, wcześniej jadłem bardzo dużo, z totalnego chudzielca, nabrałem trochę mięśni, ale teraz masa przestala iść w górę i nie chce się wogóle jeść. Co robić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787450
nie wiadomo za bardzo co się stało. Najlepiej jak byś sobie zrobił jakąś przerwę w treningach może po prostu przemęczenie się pojawiło i trzeba dać organizmowi odsapnąć
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 360
No najlepiej jak zrobię przerwę najlepiej ze 2 tyg bo muszę się zmuszać żeby ćwiczyć i wystarczy jedna seria na klatę i już wypompowany...
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787450
tak zrób , w tym czasie więcej śpij i dobrze się odżywiaj i będzie elegancko
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14
Zdecydowanie, twój organizm potrzebuje regeneracji, więc na razie przystopuj z treningami.

Tłumaczenia angielski Kraków na zamówienie klienta: http://www.interlogos-krakow.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23
Jak wyżej, ale zrobiłabym jeszcze dodatkowo badania, tak żeby sprawdzić czy te objawy to na pewno od przemęczenia.

Tłumaczenia niemiecki Katowice w przystępnych cenach - http://www.interlogos-katowice.pl/ 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 343 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12198
W wieku 15 lat mogą dochodzić problemy hormonalne związane z dorastaniem, osłabiony możesz się też czuć przez fakt, że rośniesz. Przerwa to najlepszy pomysł faktycznie- ale pamiętaj o dobrym odżywianiu, może Ci brakować jakiegośą elementu z pożywienia...

3/4 życia spędziłem aktywnie, resztę straciłem

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17
Zdecydowanie, przerwa w treningach jest konieczna. Do tego j/w dobra dieta oraz badania, bo przyczyn powstawania takich objawów może być wiele.

Dekoracyjne obrazy i fototapety na meble, które odmienią twoje mieszkanie - http://www.obrazoteka.pl/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prawa < Lewa

Następny temat

moje FBW do oceny

electro
Polecane artykuły