SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Oceny diety zwiększającej masę.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam 18 lat, 174cm wzrostu i ważę 67kg. Ćwiczę 3 razy w tygodniu FBW plus brzuch. Wyliczyłem zapotrzebowanie kaloryczne z tematów na forum i wszyło mi:
B134g
WW300g
T100g
i ogólnie 2670 kcal. Trochę pozaokrąglałem niektóre liczby ale to raczej nie ma większego wpływu. W diecie troszkę za dużo węgli za mało tłuszczy ale nie wiem z czego odjąć węgli





Zmieniony przez - Artem33 w dniu 2013-09-12 21:18:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1023
Według mnie:

Nie sugeruj się tym ile gramów danego makroskładnika Ci wyszło tylko zapotrzebowaniem kalorycznym. Poza tym, jeśli ma to być dieta na masę, musi być dodatni bilans kcal. Zmień makro na: 170g Białka, 350g Węgli i 80g Tłuszczy. Powinieneś mieć jakieś +150 kcal i z biegiem czasu, obserwuj swoje ciało, dodawaj kolejne kcal ze zdrowych tłuszczy i węgli. Z diety (jeśli to możliwe) wywal zbędne pieczywo, węgle czerp z ryżu/kaszy/ziemniaczków/warzyw/owoców/pł. owsiane (unikaj kukurydzianych). Tłuszcze = orzechy (masło orzechowe)/oliwa z oliwek/olej lniany/ryby. Białko = mięso (kura/indyk/wołowina/schab), jajka/twarogi/ryba.

Zmieniony przez - PlusteQ w dniu 2013-09-12 22:20:02

Zmieniony przez - PlusteQ w dniu 2013-09-12 22:20:20

Największą przyjemnością w życiu jest zrobienie czegoś, o czym ludzie mówią, że jest niemożliwe...

Pomogłem? - daj SOGa ;D

Zapraszam: www.facebook.com/WorkoutYouStronger 

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
chleb w drugim i trzecim posiłku jest dlatego że miałbym problemy z pojemnikami w szkole. Zwiększę ilość ryżu w 3 i 4, a w 6 np dodam jajko lub 2 i myślę podbiję do 170g białka 350g węgli
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 14 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1023
Artem33 pojemnik w szkole to nie problem :) na prawdę!

Największą przyjemnością w życiu jest zrobienie czegoś, o czym ludzie mówią, że jest niemożliwe...

Pomogłem? - daj SOGa ;D

Zapraszam: www.facebook.com/WorkoutYouStronger 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do Oceny

Następny temat

Dieta dla ektomorfika

electro
Polecane artykuły