Siema, mam małe pytanie do Was. Kupiłem witaminy Olimp Labs Vita-min multiple sport, biorę 3 dzień, białą po głównym posiłku, niebieską 30 min przed snem i po wzięciu białej jakoś dziwnie szybko mi bije serce przez jakiś czas i lekko kłuje, po niebieskiej tego jeszcze nie zauważyłem. Coś jest nie tak?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
zdecydowanie cos nie tak z toba sie zdzieje
Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/
...
To są zwykłe witaminy, idź do lekarza. Pierwsze słyszę, żeby po witaminach kuło w serce
...
No właśnie ja też, ogólnie kiedyś miałem właśnie te problemy z sercem, ale to najczęściej było po jakiś energetykach czy innych takich, ale odstawiłem cały ten syf i teraz właśnie dziwnie znowu tak mam
...
Mój kolega też ma problem z kuciem w okolicach klatki piersiowej. Troszkę pre workoutów z geranium jadł, może macie to samo.
...
zdecydowanie do lekarza
Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz