Szacuny
6
Napisanych postów
1132
Wiek
36 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
29971
Witam, w maju zamówiłem i zapłaciłem za rowerek, mamy już wrzesień a rowerka nie ma, na maile nie odpisujecie, można się dowiedzieć czy ten rowerek będzie lub zwrot pieniędzy ? bo już z sił opadam czekając ponad 3,5 miesiąca.. Pozdrawiam.
Szacuny
2
Napisanych postów
1725
Wiek
45 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
13979
beerciik: Podaj maila z jakiego pisałeś do nas. Sprawdzamy dlaczego nie dostałeś rowerka. Z informacji jakie mam Zamówienie odpisano z magazynu dnia: 2013-07-15.
Szacuny
6
Napisanych postów
1132
Wiek
36 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
29971
[email protected] dzwoniono do mnie raz i gadałem z kimś mówił że rowerek jest niedostępny zaproponował dwa inne modele, wybrałem i rowerka dalej nie było, około miesiąc temu napisano mi że podobno został wysłany, ale go nie otrzymałem, ani żadnych danych na temat listu przewozowego itp.
Szacuny
2
Napisanych postów
1725
Wiek
45 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
13979
beerciik: Niestety rowerek wychodzi z zewnętrznego magazynu, ustalamy teraz jak mogło do tego dojść że otrzymujemy informację że sprzęt został do Pana wysłany a w rzeczywistości nadal go nie ma.
Szacuny
6
Napisanych postów
1132
Wiek
36 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
29971
jakbym go miał to bym nie pisał, tym bardziej tu, bo siedzę tu wiele lat więc i jakoś mi się nie uśmiecha robić z siebie naciągacza miał zostać wysłany na adres drugi podany, bo pierwszy do Marty S. był nie aktualny i napisałem do Was i został rzekomo nadany na mój adres czyli Robert N. ale go po prostu nie ma :) w takim razie czekam na odpowiedź.