SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamówienie nr 42426

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2056

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17723
Witam,

Z pośpiechu zapomniałem wspomnieć o rabacie 5% dla użytkowników forum, czy jest możliwość dorzucenia tego rabatu do zamówienia? Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
@ Abdulan

Dziękujemy za zakup i oczywiście zapraszamy do zakupów u nas ponownie.
Życzę udanych treningów na sprzęcie

Pozdrawiam
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
@ Abdulan

Proszę podaj mi swwójego maila na którego dostałes zamówienie lub jego numer zobacze co da się zrobić.
Jeżeli jeszcze nie wyszło zamówienie to dolicze 5% rabatu.

Pozdrawiam
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17723
Firma DHL poleciała dzisiaj w kulki, status paczki z "Przesyłka przekazana kurierowi do doręczenia" zmienił się po około 50 minutach na "Przesyłka niekompletna, doręczenie wstrzymane. Szczegółowe informacje dostępne są w naszym Contact Center". Na maila przez formularz na razie nie odpowiedzieli, dzwonić do centrali raczej nie ma sensu. Często trafiają się takie statusy na przesyłkach obsługiwanych przez DHL? Mam nadzieje, że paczka dojdzie do przyszłego wtorku, chciałem młodemu na prezent zrobić siłownie w piwnicy u rodziców ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
Czasem w systemie DHL pojawia się taki błąd kiedy kurier nie może dostarczyć paczki w danym dniu do klienta z powodu np. dużej ilości paczek, spokojnie proszę oczekiwać kuriera w poniedziałek paczka powinna do Pana zostać doręczona.

Pozdrawiam
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17723
17-12-2012 - 06:46 - Gorzów Wielkopolski (z siedzibą w Deszcznie) - Przesyłka przekazana kurierowi do doręczenia

17-12-2012 - 08:10 - Poznań (z siedzibą w Głuchowie k.Komorniki) - Przesyłka dotarła do terminala DHL Poznań (z siedzibą w Głuchowie k.Komorniki)

Co ten DHL odwala? Przesyłka w doręczeniu i nagle wróciła się do Poznania? Nie rozumiem o co z tym chodzi.

Zmieniony przez - Abdulan w dniu 2012-12-17 09:03:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
Mnie również dziwi ten fakt iż paczka ciągle ląduje w różnych oddziałach DHL, jeżeli nie dostanie Pan jutro Paczki proszę mi napisać.

Pozdrawiam
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17723
Witam,

Paczka doszła wczoraj, jednak jest mały problem. Rura podtrzymująca deskę wypadła podczas transportu z opakowania (tej czarnej folii) i uszkodziła obicie w tej małej deseczce oraz zrobiła dziurę w gwarancji ;). Obicie sam zszyje bo szkoda bawić się w jego odsyłanie (mała dziurka), natomiast mam pytanie co do gwarancji. Czy gwarancja mająca 2 wielkie dziury nadal jest ważna i nie będzie ewentualnych problemów z jej realizacją? W razie czego mogę wysłać zdjęcia. I jeszcze jedno, do czego służą te dwie gumowe podkładki dołączone do zestawu?

Od DHL dowiedziałem się, że zagubili paczki na różnych sortowniach ;), dlatego tyle czasu je dostarczali. Pewnie to przez zbliżający się okres świąt.

W przypadku drugiego zamówienia, które nie mogło być zrealizowane razem z pierwszym (obciążenia 6x2.5kg, których nie było na magazynie), w związku z tym rozbiliście je na 2 części. Cena na stronie sklepu wykazała najpierw bodaj 94zł, co razem z ogólnego zamówienia dawało kwotę 1140zł, po wysłaniu obciążeń cena na stronie sklepu skoczyła do 106zł. Czyli kurierowi mam zapłacić 106zł z tego co zrozumiałem?

Pozdrawiam i życzę wszystkim Pracownikom firmy Kelton Wesołych Świąt.


Zmieniony przez - Abdulan w dniu 2012-12-19 08:49:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
@ Abdulan

Wystarczy że będzie miał Pan ją zachowaną dziury w gwarancji niczemu nie przeszkadzają, ważne aby dało się odczytać numer produkcji, proszę zachować białą kartkę przyklejoną do pudełka w razie czego.
Jeżeli Pan chce może Pan zareklamować oczywiście element tapicerski który uległ zniszczeniu podczas transportu.
Za paczkę z obciążeniami zapłaci Pan przy odbiorze 106.92 PLN, cena obciążenia nie wzrosła nadal kosztuje ono 15zł za sztukę.
W Pana zamówieniu koszt obciążenia wynosi 11,75zł/szt. jest to cena jak przy zakupie całego zestawu.

Pozdrawiam
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17723
Nie ma sensu reklamować małej dziurki, czerwona nitka i po kłopocie ;).

Cena ogólnego zamówienia to 1140.95 zł, wczoraj zapłaciłem 1046.03 zł, dzisiaj zapłace 106.92 zł, łącznie wyjdzie 1152.95 zł. Dlatego właśnie zastanawiałem się nad ceną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
@ Abdulan

Cena jest wyższa o 12zł z tego powodu iż dostaniesz 2 paczkę również za pobraniem.

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17723
OK, rozumiem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mikołajki Kelton narzuciły ceny produktów na Święta !

Następny temat

Kelton Heavy Hyperion II - instrukcja montazu.

WHEY premium