SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamówienie nr 10654

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 647

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 575
Witam pisze ponieważ czekanie na własne pienądze zaczęło mnie już powoli wprowadzac w stan zdenerwowania.
Zaczne od początku złożyłem zamównienie o nr 10654, przesyłkę prosiłem o dostarczenie za pobraniem pocztowym , a wiec musiałem zapłacic wczesniej przelewem koszt transportu który wyniósł mnie 114zł. Jednak z przyczyn osobistych musiałęm zrezygnowac z dalszej tranzakcji. Po kontakcie telefonicznym z miłą panią pooinformowano mnie , że nie ma żadnego problemu, wystarczy wysłąc dane do przelewu, a Kelton zwróci pieniądze.Tak też uczyniłęm. 24.02.2009roku dostałem zwrotnego maila od Pani Ewy Lasota , że dostała dane do przelewu. Dzisiaj mamy 02.03.2009roku a pieniędzy dalej jak nie było tak nie ma. Raczej nie jest to spowodowane długim okresem przelewowym, ponieważ gdy ja zrobiłem przelew 114zł dla Keltona to po trzech dniach dostałem zwrotnego maila że pieniądze zostały zaksiegowane.
Mam nadzieję że niebawem moje pieniądze zostana mi zwrócone.
Z góry dziekuje za szybkie załatwienie sprawy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
oczkot: Tak jak ustaliliśmy w rozmowie telefonicznej, pieniążki już zostały zwrócone.
Serdecznie Pana pozdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wyniki Konkursu str.9- Wygraj bramkę i rabaty na srzpęt

Następny temat

Propozycja - więcej maszyn firmy Kelton

WHEY premium