SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ochraniacz na zęby

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40
Jak prawidłowo i dobrze dobrać ochraniacz na zęby?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21543
Kup ochraniacz Tapouta, na yt mozesz znalesc filmiki jak je zakladac i jak je przygotowac do tego.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 9 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 111617
Wez po prostu najtanszy jaki jest, jak chcesz to mozesz kupic jakis zelowy. Wazne zeby byl jednoczesciowy i nie musisz placic 78 zl, tylko 14 zl, i to i to takie same.

Zmieniony przez - SzK w dniu 2013-09-03 14:58:28
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 141 Napisanych postów 1829 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27695
Ttoomek, a czym się różni ten od "Tapałta" od zwykłej szczęki za 15-20zł?,

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21543
Moim zdaniem lepiej drozszy bo Tapout to masz dobra gwarancje jakosci poniewaz uzywa ich bardzo duzo profesjonalnych zawodnikow jak i amatorow.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14242
Ale co za róznica, ja przez 2 lata mocnych sparingów i walk, nie doznałem urazu szczęki(tfu) a używam tej zwykłej za 9 zł :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 141 Napisanych postów 1829 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27695
Aaaa czyli jak droższy i Hamerykański to lepszy... Nie czepiam się, Twoja sprawa, ale to dla mnie żaden argument.
Zawodnicy tak samo używają Everlastów czy Adidasów (które są 2 lub czasami 3 razy tańsze) zwłaszcza w Polsce i zęby mają.
Jak Tomuh, używałem zawsze tych tańszych (wg Ciebie bez gwarancji jakości) i nic mi się nie stało.

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 9 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 111617
A dlatego maja tapouta bo to ich sponsor, tak samo maja np. spodenki Tapout.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 141 Napisanych postów 1829 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27695
W sumie poza UFC dosyć rzadko się widzi Tapouta (widać w USA się na jakości znają ), ale przyznam, że mają zaj**iste koszulki tylko szkoda, że takie drogie.

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21543
Ja napisalem to co uwazam, tyle w temacie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tang Soo Do vs. Oyama Karate vs. Kick-Boxing vs. "Samoobrona"

Następny temat

Zaproszenie na YOU CAN FIGHT 2014

electro
Polecane artykuły