Z góry przepraszam jeśli umieściłem temat w złym dziale. Witam, mam pytanie - W mojej miejscowości są tylko dwa "kluby walki" otóż odbywają się tam treningi Tangsudo i Oyama Karate, obydwie sekcje są otwarte tyko w ciągu roku szkolnego no i na jedną z nich chciałem się zapisać by nie bać się ulicy, ogólnie mam "straszną" psychikę - boję się wszystkiego na ulicy że mnie ktoś pobije itp. No miałem kilka wygranych solowek w szkole ale to takimi "c**kami". No i chciałbym nastawić lepiej swoją psychikę, oraz troche lepiej się bić i nabrać kondycji. Ćwiczę na siłowni już ponad 8 miesięcy i mam te 31cm w łapie przy 67kg i 185cm wzrostu więc jakikolwiek wysiłek nie jest mi obcy. Kiedyś ćwiczyłem Tang Soo Do (w 4kl , obecnie 3gimb) ale nie wiele pamiętam. To do rzeczy - która sztuka walki da mi pewność siebie i będzie skuteczniejsza ?
Dodam ,że na swoim fejsbuku tego Oyama Karate , napisali że są też zapisy na KickBoxing i Samoobrone (czymkolwiek jest ta samoobrona). Pytam i liczę na szybką odpowiedź bo w Śr. jest 1-szy trening.
Link do strony tego Oyama : http://www.kozienice.oyama.pl/index.php
Zmieniony przez - Michau_98 w dniu 2013-09-02 19:20:02
Dodam ,że na swoim fejsbuku tego Oyama Karate , napisali że są też zapisy na KickBoxing i Samoobrone (czymkolwiek jest ta samoobrona). Pytam i liczę na szybką odpowiedź bo w Śr. jest 1-szy trening.
Link do strony tego Oyama : http://www.kozienice.oyama.pl/index.php
Zmieniony przez - Michau_98 w dniu 2013-09-02 19:20:02
Krzysztof Piekarz