Witam a więc chciałem przedstawić moje połączenie treningu nie będę pisał poszczególnych ćwiczeń na daną partię tylko dni trenig.
Pon: Klatka+Triceps (Brzuch zawsze jest w każdy dzień)
Środa: Plecy+ Biceps (Brzuch)
Piątek: Kaptury+ Barki+ Nogi (Brzuch)
Co o tym myślicie ?
Pon: Klatka+Triceps (Brzuch zawsze jest w każdy dzień)
Środa: Plecy+ Biceps (Brzuch)
Piątek: Kaptury+ Barki+ Nogi (Brzuch)
Co o tym myślicie ?
Krzysztof Piekarz