SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pierwsze treningi, dieta + suplementy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82
Witam,

Skorzystałem z pomocy serwisu potreningu.pl gdzie ułożono mi dietę i plan ćwiczeń. Dzisiaj zaczął się już drugi dzień owej przygody. Mam tylko kilka pytań, byłbym wdzięczny jakby był ktoś uprzejmy mnie doinformować. Zalecono kupno Thermo Stim ( spalacz tłuszczu - ponieważ mam nadwagę, 185 cm i 94 kg ) i białko Dymatize - Elite Whey Protein. Jeżeli treningi mam 3x w tygodniu i przyjmuję 4 posiłki wg. diety to czy w dni bez treningów mam także przyjmować białko i spalacz, w jakim stosunku do wody mam przygotowywać białko oraz jak brać owy spalacz ? istnieją jeszcze jakieś możliwości zrzucenia paru kilogramów. Pozdrawiam Adam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
zapytaj tych z potreningu.pl jak to widza

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8832 Napisanych postów 50919 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391014
narazie cwicz z dieta , spalacza nie kupuj ,zobaczysz efekty przy dobrej diecie i treningowi bez thermo stim-a , spalacz w póżniejszej fazie redukcji najlepiej

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2013-08-24 14:29:42
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82
"Odżywkę białkową polecam przyjmować bezpośrednio po treningu w ilości ok 30g a po ok 30-60min stały posiłek. Thermo Stim 2kaps rano na czczo i 2kaps przed treningiem a w dni wole od treningu 2kaps rano na czczo i 2kaps 30min przed posiłkiem ok godziny 16. Pozdrawiam."

Nie rozumiem niestety z tego, ile razy dziennie, kiedy i ile mam przyjmować białka
...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8832 Napisanych postów 50919 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391014
Odżywkę białkową polecam przyjmować bezpośrednio po treningu w ilości ok 30g


na jest napisane jak byk
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82
No tak, czyli raz dziennie po treningu 30g białka z 250 ml wody ( 3 razy w tygodniu bo tyle razy mam trening na siłowni ). Okej rozumiem, dziękuje Ci bardzo. Mógłbyś mi jeszcze powiedzieć dlaczego nie jest polecany teraz spalacz w tej fazie treningów ?
...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8832 Napisanych postów 50919 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391014
zaczynasz dopiero diete wiec beda dobre efekty na samej diecie po co odrazu wspomagac sie , póżniej powiesz ze to dzieki thermo stim schudłeś
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Postępy do oceny

Następny temat

potrzebna pomoc

Shoty
Polecane artykuły