Witam,
Skorzystałem z pomocy serwisu potreningu.pl gdzie ułożono mi dietę i plan ćwiczeń. Dzisiaj zaczął się już drugi dzień owej przygody. Mam tylko kilka pytań, byłbym wdzięczny jakby był ktoś uprzejmy mnie doinformować. Zalecono kupno Thermo Stim ( spalacz tłuszczu - ponieważ mam nadwagę, 185 cm i 94 kg ) i białko Dymatize - Elite Whey Protein. Jeżeli treningi mam 3x w tygodniu i przyjmuję 4 posiłki wg. diety to czy w dni bez treningów mam także przyjmować białko i spalacz, w jakim stosunku do wody mam przygotowywać białko oraz jak brać owy spalacz ? istnieją jeszcze jakieś możliwości zrzucenia paru kilogramów. Pozdrawiam Adam
Skorzystałem z pomocy serwisu potreningu.pl gdzie ułożono mi dietę i plan ćwiczeń. Dzisiaj zaczął się już drugi dzień owej przygody. Mam tylko kilka pytań, byłbym wdzięczny jakby był ktoś uprzejmy mnie doinformować. Zalecono kupno Thermo Stim ( spalacz tłuszczu - ponieważ mam nadwagę, 185 cm i 94 kg ) i białko Dymatize - Elite Whey Protein. Jeżeli treningi mam 3x w tygodniu i przyjmuję 4 posiłki wg. diety to czy w dni bez treningów mam także przyjmować białko i spalacz, w jakim stosunku do wody mam przygotowywać białko oraz jak brać owy spalacz ? istnieją jeszcze jakieś możliwości zrzucenia paru kilogramów. Pozdrawiam Adam
Krzysztof Piekarz

