Szacuny
1
Napisanych postów
23
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
234
Witam
Mozecie napisac jaki jest waszym zdaniem najlepszy hormon wzrostu na wyciagniecie kilku cm w gore. Nie piszczie tylko " nie ma takich codow" albo " to kwestia genetyki" it'd. Prosze o sensowne wypowiedzi. Pzdr.
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
to co masz na allegro to preparaty poniekąd zwiększające produkcje hgh przez organizm - znikoma skuteczność.
Hormon wzrostu może Ci przepisać lekarz jeżeli jesteś jeszcze młody i bardzo niski.
175cm już masz i Ci mało? masz jeszcze około 7 lat rośnięcia przed sobą.
Zmieniony przez - paramaribo2 w dniu 2013-08-16 14:29:39