SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hormon wzrostu, jak urosnąć trochę więcej

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4112

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2136
Witam wszystkich. Chciałbym się zapytać jak w możliwie krótkim czasie urosnąć więcej niż mam w genach. Mam 14 lat, 165 cm wzrostu, jeśli nic nie zrobię to najprawdopodobniej zatrzymam się na 173 cm jak mój dorosły brat(chciałbym mieć 178-180). Co roku w okresie dojrzewania ja i mój brat mierzymy swój wzrost. Po wielu latach mogę wywnioskować że nasz proces wzrostu jest niemal identyczny, taki wzrost jaki najprawdopodobniej osiągnę mnie nie satysfakcjonuje :/. Dodam że: Codziennie podciągam się na drążku(jak najwięcej potrafię), raz w tygodniu jeżdżę na basen, aktywnie ćwiczę na WF-ach( 2 razy w tygodniu po 2h), piję szklankę mleka dziennie, jem dużo owoców i warzyw w tym jagody goji(podobno pobudzają przysadkę mózgową do wydzielania hormonu wzrostu), codziennie przed snem robię przysiady i pompki, sypiam 7-9h. Proszę Was abyście nie wpisywali rzeczy typu"urośniesz tyle ile masz w genach" bo jest to bez sensu. Będę wdzięczny za każdą poradę, program najefektywniejszych ćwiczeń ma pobudzenie przysadki, oraz OPISY WŁASNYCH DOŚWIADCZEŃ i sprawdzone porady. :)Nie chcę brać żadnego koksu. Na forum jestem kompletnie świeży więc przepraszam jeśli napisałem w złym dziale, oraz proszę o korektę/przeniesienie tematu jeśli zajdzie ów potrzeba


Zmieniony przez - SqrczyQrzyQrczakSqrczybyq w dniu 2013-12-26 14:37:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
vibovit możesz brać :)

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 300
Danonki jedz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2136
Gdzie się nie obejrzę same żałosne typy. Jak wy. Czy nie można już porozmawiać z kimś z poziomem IQ powyżej średniej rozgarniętego szympansa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To z genami wcale nie jest bez sensu. Nie na wszystko mamy wpływ, a jeśli na wzrost mamy, to naprawdę niewielki :) To tak jakbyś się zapytał, jakie ćwiczenia robić, żeby wyrosła Ci trzecia noga i nie dopuszczał do siebie informacji, że masz dwie, " bo tak masz w genach ".
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2136
Ehh jeden co mówi z sensem. Co do wzrostu to nie oczekuję zbyt dużych efektów, ale popatrzeć możemy na życiorys np. Michaela Jordana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nigdy się jakoś nie zagłębiałem w ten wątek, bo mi moje 172cm wystarcza, no ale jeśli w genach dane Ci jest 173, to raczej nie wyciśniesz 178-180cm, wątpię, ale mogę się mylić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
poz zdrowym odzywianiem i uprawianiem sportu nic wiecej nie zdzialasz.
14 lat to jeszcze masz sporo czasu by smignac w gore cale 7 lat.
ja wlasnie w okresie 14-16 urosłem najwiecej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2136
Masz rację rumcajs, ale jak już pisałem, o ile się nie mylę od 6 miesiąca życia ja i mój brat na każde urodziny mierzyliśmy tyle samo, więc raczej mało prawdopodobne żebym go przerósł. Myślę że jestem w dobrym wieku aby ten proces wspomóc, tylko nie wiem w 100% jak. Fajnie by było jakby ktoś napisał swoje doświadczenia, co mu pomogło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
tylko na to nie ma sposobow wlasnie.
te wszytskie cwiczenia nawet wykonywane stricte na wzrost o ktorych mozna przeczytac nie pomoga.
kodu genow nie zmienisz.

jedyny sposob to kuracja hormonalna ktora stosuje sie u dzieci w wieku przedszkolnym gdy mocno odstaja od grupy lub maja zaburzenia na tym poziomie.

nie kazdy musi byc wysoki.

jednym z plosow osob nizszych jest dosc szybka wizualna zmiana, jezeli chodzi i mase miesniowa:)
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2136
Dzięki za pocieszenie, ale trzeba wykryć zależność pomiędzy kodem genetycznym a hormonem wzrostu. Nie wątpię że ilość hormonu wzrostu można zwiększyć poprzez spanie, czy intensywne ćwiczenia, rzecz w tym jak przełoży się to na nasz wzrost, i do jakiego stopnia kod genetyczny będzie nas ograniczał.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Waga po masówce.

Następny temat

Budowa Ciala

WHEY premium