Witam
Niedawno wróciłem z Mistrzostw Europy w wyciskaniu sztangi leżąc. Zająłem ostatecznie 3 miejsce z wynikiem 250 kilogramów. Niestety nie udało się obronić tytułu z zeszłego roku - a zabrakło do tego naprawdę bardzo niewiele. Przy ostatnim podejściu do 257,5 kg jedną rękę już miałem zablokowaną, wystarczyło docisnąć kilka centymetrów lewą rękę :/ Niestety taki jest sport i trzeba się cieszyć, że udało się jednym podejściem wywalczyć medal.
Terez już mam koniec sezonu. Mam nadzieję, że po nieudanym sezonie następny będzie o wiele lepszy..
Wkrótce zdjęcia i filmy.
Pozdrawiam
Daniel Miller
Niedawno wróciłem z Mistrzostw Europy w wyciskaniu sztangi leżąc. Zająłem ostatecznie 3 miejsce z wynikiem 250 kilogramów. Niestety nie udało się obronić tytułu z zeszłego roku - a zabrakło do tego naprawdę bardzo niewiele. Przy ostatnim podejściu do 257,5 kg jedną rękę już miałem zablokowaną, wystarczyło docisnąć kilka centymetrów lewą rękę :/ Niestety taki jest sport i trzeba się cieszyć, że udało się jednym podejściem wywalczyć medal.
Terez już mam koniec sezonu. Mam nadzieję, że po nieudanym sezonie następny będzie o wiele lepszy..
Wkrótce zdjęcia i filmy.
Pozdrawiam
Daniel Miller





























