Od razu na wstepie podam, ze jestem totalnym amatorem, plywam od czasu do czasu jak mam ochote, wiec pewnie nie wiele zmieni to co kupie. Jednakze, jak jestem przed zakupem kapielowek to spytam, nic mi to nie zaszkodzi a lubie zawsze przed zakupem sie w temacie choc troszke zaglebic.
Do tej pory mialem kapielowki juz wiele lat, wielkosciowo jak zwykle majtki, czyli krotkie ze "sliskiego" materialu. Zauwazylem juz od sporego czasu jednak, ze wiele osob uzywa rowniez kapielowek obcislych, ale znacznie dluzszych siegajacych ud, a niektore nawet prawie do kolan.
Chcialem spytac was, jaka jest miedzy nimi roznica? Czy roznica polega wylacznie na estetyce, i po prostu wiekszosc z powodow wizualnych biora takie, czy byc moze o wiele lepiej sie plywa (odczuciowo) w kapielowkach dluzszych wlasnie do ud, lub kolan?
Bardzo bede wdzieczny za odpowiedz kogos kto moze mi podac takie rozroznienie ze swojego doswiadczenia.
Do tej pory mialem kapielowki juz wiele lat, wielkosciowo jak zwykle majtki, czyli krotkie ze "sliskiego" materialu. Zauwazylem juz od sporego czasu jednak, ze wiele osob uzywa rowniez kapielowek obcislych, ale znacznie dluzszych siegajacych ud, a niektore nawet prawie do kolan.
Chcialem spytac was, jaka jest miedzy nimi roznica? Czy roznica polega wylacznie na estetyce, i po prostu wiekszosc z powodow wizualnych biora takie, czy byc moze o wiele lepiej sie plywa (odczuciowo) w kapielowkach dluzszych wlasnie do ud, lub kolan?
Bardzo bede wdzieczny za odpowiedz kogos kto moze mi podac takie rozroznienie ze swojego doswiadczenia.
Krzysztof Piekarz

