SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[Q] Kapielowki dłuzsze czy krotkie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33
Od razu na wstepie podam, ze jestem totalnym amatorem, plywam od czasu do czasu jak mam ochote, wiec pewnie nie wiele zmieni to co kupie. Jednakze, jak jestem przed zakupem kapielowek to spytam, nic mi to nie zaszkodzi a lubie zawsze przed zakupem sie w temacie choc troszke zaglebic.

Do tej pory mialem kapielowki juz wiele lat, wielkosciowo jak zwykle majtki, czyli krotkie ze "sliskiego" materialu. Zauwazylem juz od sporego czasu jednak, ze wiele osob uzywa rowniez kapielowek obcislych, ale znacznie dluzszych siegajacych ud, a niektore nawet prawie do kolan.

Chcialem spytac was, jaka jest miedzy nimi roznica? Czy roznica polega wylacznie na estetyce, i po prostu wiekszosc z powodow wizualnych biora takie, czy byc moze o wiele lepiej sie plywa (odczuciowo) w kapielowkach dluzszych wlasnie do ud, lub kolan?

Bardzo bede wdzieczny za odpowiedz kogos kto moze mi podac takie rozroznienie ze swojego doswiadczenia.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 2543 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14764
Nie ma różnicy, Jeden woli krótkie drugi dłuższe,proste.

Trzeba trawę tyrać nosem,żeby zostac komandosem...

Systema Specnaz Training...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33
Rozumiem, dzieki.

SOG przyznany

Zmieniony przez - soyo w dniu 2013-08-12 12:10:04
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
zależy gdzie chcesz pływać na basenie czy w otwartym akwenie, bo ostatnio głupia sprawa jest z rozmiarem kąpielówek, nawet u mnie na basenie wprowadzili że mają być przylegajace do ciała i nie mające kieszeń.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33
Wszystkie kapielowki o ktorych mowilem anubis sa z kategorii "przylegajacych". Roznia sie tylko dlugoscia materialu, ktora nachodzi na noge. Zadne z nich nie maja kieszeni.
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Różnicy żadnej nie odczujesz na basen te obcisłe mogą być, na plaże lepiej luźne szorty.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12553
Te są dobre z opcją przylegających koleżanek i bez kieszonek.


...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33
Temat wyczerpany, zarty tez mi nie do smiechu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33
Temat wyczerpany, zarty czy kpienie tez mi nie do smiechu.

Prosze moderatora o zamkniecie tematu

Zmieniony przez - soyo w dniu 2013-08-12 20:29:05
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12553
Liczyłeś, że ktoś Ci napisze długie są dobre do pływania kraulem a krótkie do żabki? Kolego trochę uśmiechu, dziewczyny są niczego sobie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4264
Kto to widział, żeby facet w piz**!$^(!dościskach codził Długie i koniec
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja siłka, ciasna ale własna :)

Następny temat

Zderzak, tłumik do wyciągów z prowadnicami

electro
Polecane artykuły