Ostatnio przez 2-3 tygodnie robiłem redukcje ponieważ miałem fałdke na brzuchu teraz warzę 69 kg mam 22 lata w pasie mam 78 cm poziom tłuszczu 10.98% wiec czas już ostro masować. Moje zapotrzebowanie to 3000 kcal na początek dodaje 500kcal i tego bede się trzymał.
Swoje zapotrzebowanie wziąłem z linków znajdujących się na tym forum i je obliczyłem wiec raczej powinno się zgadzać.
Makro składni które obliczyłem wyliczyłem tak że mniej więcej:
1g B- 4kcal
1g T- 9kcal
1g W- 4kcal
W dni treningowe ustaliłem sobie że bede spożywał 0.75g/kg a DNT 1,25 g/kg Białko 2.5g/kg i WW reszta
Wyszło mi
DT
Białko- 180g - 720kcal
Tłuscze 52g - 600kcal
WW B+T odjąć ilość kalorii = 3500- 1220 = 2280kcal
2280/4= 570
DNT
Białko- 180g - 720kcal
Tłuscze 91g - 819kcal
WW B+T odjąć ilość kalorii = 3500- 1539 = 1961kcal
1961/4= 490
Ułożyłem jadłospis który jestem w stanie zjeść i proszę was o opinie czy jest on dobry i czy to ma sens i czy moje obliczenia są słuszne i zapotrzebowanie dobrze obliczone.
DT
DNT
Zmieniony przez - Filippy w dniu 2013-08-07 13:01:45
Zmieniony przez - Filippy w dniu 2013-08-07 13:02:54
Swoje zapotrzebowanie wziąłem z linków znajdujących się na tym forum i je obliczyłem wiec raczej powinno się zgadzać.
Makro składni które obliczyłem wyliczyłem tak że mniej więcej:
1g B- 4kcal
1g T- 9kcal
1g W- 4kcal
W dni treningowe ustaliłem sobie że bede spożywał 0.75g/kg a DNT 1,25 g/kg Białko 2.5g/kg i WW reszta
Wyszło mi
DT
Białko- 180g - 720kcal
Tłuscze 52g - 600kcal
WW B+T odjąć ilość kalorii = 3500- 1220 = 2280kcal
2280/4= 570
DNT
Białko- 180g - 720kcal
Tłuscze 91g - 819kcal
WW B+T odjąć ilość kalorii = 3500- 1539 = 1961kcal
1961/4= 490
Ułożyłem jadłospis który jestem w stanie zjeść i proszę was o opinie czy jest on dobry i czy to ma sens i czy moje obliczenia są słuszne i zapotrzebowanie dobrze obliczone.
DT
DNT
Zmieniony przez - Filippy w dniu 2013-08-07 13:01:45
Zmieniony przez - Filippy w dniu 2013-08-07 13:02:54
Krzysztof Piekarz
