panowie nie robcie mu kisielu w głowie, trening 6-7 dni jest w porzadku jesli ma dana osoba konkretny staż na silowni, on ma 3 miesiace wiec w jego wypadku FBW najlepiej sie sprawdzi...
...
Jak wyżej przy tym stażu to FBW a nie trening dzielony w dodatku z intensywnością niejednego PRO. Bez porządnej michy to na takim planie byś się zajeździł w tydzień max dwa. Chyba że się op*****lasz.
Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Gazeta dla kulturystów?
Następny temat