SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Rozgrzewka PO treningu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 735
Czy jest sens wykonywania rozgrzewki PO treningu? Nie chodzi mi tyle bezpośrednio po treningu (nawet gdybym chciał wtedy, to jestem zbyt zmęczony), ale powiedzmy 2-3 godziny po treningu. Czy są jakieś wskazania do tego typu lekkich ćwiczeń? Pytam się, bo po treningu bolą mnie mięśnie (już nawet w czasie treningu, tak że nie wykorzystałem treningu w 100%, przede wszystkim z powodu bolących przedramion. Dodam że był to trening bokserski). I mam wrażenie, że gdy robię po treningu takie lekkie ćwiczenia, to mięśnie jakoś mi się rozluźniają, mam wrażenie, że to dobrze, że się rozgrzewają, że to jakoś przyspiesza regenerację, ale nie wiem, czy się nie mylę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie nie ma sensu, jedynie ma sens rozciąganie po treningu, powiedzmy odpocznij sobie 2-3h, póxniej się porządnie rozgrzej i zacznij rozciągać.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 147326
Pojedyncze pytania w odpowiednim do tego miejscu .

Po treningu schładzamy organizm , wykonujemy rozciąganie statyczne i biegniemy dostarczyć odpowiednią pulę makro składników odżywczych .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6485
niemamnietu
Nie nie ma sensu, jedynie ma sens rozciąganie po treningu, powiedzmy odpocznij sobie 2-3h, póxniej się porządnie rozgrzej i zacznij rozciągać.


2-3 h po treningu to już raczej troszkę za późno...

j.w

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Rbk___
niemamnietu
Nie nie ma sensu, jedynie ma sens rozciąganie po treningu, powiedzmy odpocznij sobie 2-3h, póxniej się porządnie rozgrzej i zacznij rozciągać.


2-3 h po treningu to już raczej troszkę za późno...

j.w


Wiem, że najlepiej jest wykonać rozciąganie zaraz po treningu, ale on napisał, że nie ma siły. Więc moze sobie odpocząć, ponownie rozgrzać i zrobić rozciąganie ;) ewentualnie rozciągać się w dni nie treningowe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6485
Nie brnij w to...

... znowu polubiłem żelastwo.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spadek sił....

Następny temat

Możliwe??

electro
Polecane artykuły