SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pytania początkującego

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Ruda_29 z działu Ladies Fit.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99
Witam mam parę pytań i problemów ;/
jestem początkującym i ćwiczę 2 miesiące w domu hantlami 3,5 kg pompki i brzuszki za bardzo się nie katuje ;p . wiek :14 lat wzrost :178 cm waga :70 kg
moje problemy
1.prawy biceps mam duży i dobrze go widać a lewy ledwo widać po prostu jest mniejszy od prawego ;(
2.nie wiem w jaki sprzęt się wyposażyć i jak ułożyć plan treningowy (najlepiej jakbyście napisali mi jakiś plan i sprzęt ;p )
3.mój brzuch jest nawet szczupły tylko na dole mam taką fałdę tłuszczu jakieś rady na spalenie
4.czy sport k-1 jest fajny moglibyście coś o nich napisać


prosiłbym o pomoc ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Nikt nie jest idealnie równy, jednak traktuj oba mięśnie tak samo - powinno się wyrównać
2. Nikt za darmo ci nic nie zrobi, my tu możemy co najwyżej skorygować, polecam ten trening ----> http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp
3. Dużo ruchu + https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
4. No i tu ci niestety nie pomoge, bo nie mam zielonego pojęcia o tym sporcie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99
dzięki ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99
a takie małe pytanko jeszcze co do tego sprzętu to mógłbyś powiedzieć ? jakiś drążek ławeczka sztanga łamana czy co ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening domatora opiera się na treningu z wykorzystaniem głównie ciężaru własnego ciała, także jedyne co ci bedzie potrzebne to drążek (koszt od 20 zł)
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
z czasem mozesz dokupic hantelki zwiekszy to znacznie mozliwosci treningowe ale teraz na pewien czas trening z obciazeniemn wlasnego ciala w zupelnosci wystarczy
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING DO OCENY:)

Następny temat

Siłownia i kondycja-kilka pytań + ćwiczenia

electro
Polecane artykuły