ktoś mówił na sfd niedawno...
spójrzcie logicznie - 4,5 kg
gainera kosztuje 140zł 30% to WPC&WPI więc jest tam 1,3 kg WPC (które kosztuje ok.110zł) + 3 kg węglowodanów to ok.60zł więc wychodzi cena ok.170zł .. jak to wytłumaczyć? (tańsze koszta wiadomo - więc oni robią na nas tyle kasy ze szok)
sam mam tego gainera 3 kg w domu ale przekonam się co dopiero po braniu - zobaczymy co bedzie - smak jest ekstra jakość proszku także oby było jak najlepiej - jednak jest to nowość i póki nie wezme nie bede polecał - póki co gainer Ultiamte jest super jakośći i ma bardzo dobry skład!
Jeżeli straciłeś już w wiarę w wszystko - żyj dla siłowni i swoich mięśni
..........::::::::::STREET NIGGAZ GANG::::::::::..........
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018 -->> składy wszystkich znanych gainerów sprawdź!