Witam,
Jestem nowym użytkownikiem tego forum, mam zamiar znowu zaczac chodzic na silownie, wczesniej chodzilem ale bez żadnej diety i nie dawalo to duzych efektow, ale tym razem chce podejsc do tego bardzo solidnie, juz mam zrobiony plan treningowy lecz chcial bym sie dowiedziec jaka diete moge stosowac?
Cos o mnie
Wiek : 18
Waga : 95
Wzrost : 182cm
Czy wczesniej cwiczylem? tak, tak jak wczesniej napisalem chodzilem na silownie przez jakies 3 miesiace, + po tym jak przestałem chodzic na silownie zacząłem robic pompki. Chce zeby ktos pomógł mi ułożyć dietę stosowna do mojej wagi.
Efekt jaki chcial bym uzyskac:
Chcial bym bardzo stracic zbedne kilogramy (10kg) mysle ze jak bym stracil te 10 kg to by bylo juz dobrze.
Nie jestem pewien czy w dobrym dziale to napisalem, czekam na odpowiedz dziękuje z gory.
Jestem nowym użytkownikiem tego forum, mam zamiar znowu zaczac chodzic na silownie, wczesniej chodzilem ale bez żadnej diety i nie dawalo to duzych efektow, ale tym razem chce podejsc do tego bardzo solidnie, juz mam zrobiony plan treningowy lecz chcial bym sie dowiedziec jaka diete moge stosowac?
Cos o mnie
Wiek : 18
Waga : 95
Wzrost : 182cm
Czy wczesniej cwiczylem? tak, tak jak wczesniej napisalem chodzilem na silownie przez jakies 3 miesiace, + po tym jak przestałem chodzic na silownie zacząłem robic pompki. Chce zeby ktos pomógł mi ułożyć dietę stosowna do mojej wagi.
Efekt jaki chcial bym uzyskac:
Chcial bym bardzo stracic zbedne kilogramy (10kg) mysle ze jak bym stracil te 10 kg to by bylo juz dobrze.
Nie jestem pewien czy w dobrym dziale to napisalem, czekam na odpowiedz dziękuje z gory.
Krzysztof Piekarz