SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

bialko jaja...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 25915
mam do Was pytanie odnosnie bialek jaj, czy przed snem mozna sobie wypic kilka {np4-same bialka} zamiast picia odzywki bialkowej? ...POZDRAWIAM...

....POZDRAWIAM....Q z kRk

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 25915
Czy 4 bialka to nie zamalo? moja waga-92 wzrost-179

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 90 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 807
Witaj ! 4 jajka to ok. 16g. białka . Na jedno białko przypada ok. 4 g. białka . Jeśli chodzi o picie bialek przed snem to chyba nie jest za dobry pomysł . Białka jaj mogą powodować zaburzenia snu , a przecież nie o to nam chodzi. Proponowałbym na noc jakiegoś tuńczyka w sosie własnym , lub serek grani ( wiejski ) o niskiej zawartości tłuszczu , a jeśli masz to oczywiście odżywkę .Kiedyś kupiłem sobie odżywkę białkową z białek jaj i jadłem ją tylko do południa , ponieważ budziłem się w nocy i czasami mnie bolał brzuch .Acha,jesli się zdecydujesz na picie białek ( nie ważne o której godzinie )to nie zapomnij ich wyparzyć.Narka !

Dean

Dean

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15619
Odradzam picie surowych białek, ciężko się trawią. Lepiej zetnij je na patelni i zjedz w formie omletu. Wtedy nie zaszkodzą nawet na noc.
Ja np. źle się czuję nawet jak nie dosmażę porządnie omletu a co dopiero surowe...

Moderator Odżywianie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 25915
DZieki za odpowiedzi ...POZDRAWIAM...

....POZDRAWIAM....Q z kRk

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dla koleznaki

Następny temat

MULTIWITAMINY...

electro
Polecane artykuły